1. Головна
  2. Наші статті
  3. Powercom серії SPT забезпечать захист побутової техніки

Powercom серії SPT забезпечать захист побутової техніки

10.02.2024
Час читання: 2 хвилини
0

Powercom серії SPT забезпечать захист побутової техніки

Як часто ви стикаєтеся з проблемами електроживлення в своєму будинку або квартирі? Особливо гостро відчуваються проблеми з відключенням електроживлення, високою або низькою напругою в приватному будинку.
Сучасна побутова техніка потребує стабільного електроживленн
я. Вона повинна бути захищена від збоїв в мережі, таких як скачки напруги, перевантаження, короткого замикання, які можуть привести до порушень нормальної роботи або до скорочення терміну служби.

Джерело безперебійного живлення, забезпечить стабільне живлення для техніки, стабілізує напругу, а в разі відключення буде живити від вбудованої батареї і забезпечить коректну роботу без поломок. ДБЖ здатний підтримати роботу і подати стабільну напругу для: пральної, посудомийної машин, холодильника, охоронних систем (відео спостереження, сигналізації, пожежної), насосів (водопостачання, опалення).

Лінійно інтерактивні моделі Powercom Smart King Pro + (SPT II LCD) розроблені для захисту розумної побутової техніки. Випускаються потужністю 1000,1500,2000, 3000ВА. При відключенні електроживлення швидко переключаються на живлення від вбудованої батареї. У разі короткого замикання або перевантаження спрацьовує автоматичний вимикач.

Powercom II LCD

Час автономної роботи в залежності від обраної потужності і рівня навантаження складає до двох годин. Моделі оснащені 8 розетками, а це значить, що джерело може захищати відразу кілька пристроїв.

Характеристики ДБЖ Powercom серії SPT II LCD, які дозволяють забезпечити надійне живлення і продовжити термін служби побутової техніки:

  • Забезпечують ідеальну напругу (у вигляді чистої синусоїди) не залежно від показників напруги в електромережі.

  • Потужний вбудований стабілізатор, при напрузі в діапазоні від 160 до 300 В, вирівнює і подає стабільне живлення, без переходу на батареї.

  • Велика кількість вихідних роз'ємів (8хIEC), дозволяє підключити велику кількість техніки.

  • Виконано в корпусі компактного розміру, ви легко знайдете місце, де можна поставити ДБЖ.

  • Обладнані великим дисплеєм, на якому виводиться інформація про стан електроживлення, рівень навантаження, заряді батарей.

  • Захищають від перевантаження і короткого замикання.

  • Є роз'єми що б підключити й захистити телефонну лінію або інтернет від імпульсних перешкод в мережі.

  • За допомогою SNMP адаптера, ви зможете дистанційно керувати ДБЖ, задавати зі смартфона команди для відключення / включення живлення техніки, а також контролювати стан електроживлення в будинку або квартирі.

Оцініть статтю:
22
Поки немає відгуків...
Написати коментар
12 + ? = 20
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593