Розширено лінійку онлайн ДБЖ Powercom Macan

Компанія Powercom оновила серію онлайн ДБЖ Macan, крім стандартних моделей потужністю 1000, 2000, 3000 Ва/Вт, з'явилися моделі потужністю 1500 та 6000 Ва / Вт

Powercom серії Macan сімейства MAC (вежа) і MRT (для використання в 19" серверних стійках) для замовлення доступні моделі:

  • MAC-1500 вежа, вихідні роз'єми Schuko
    • MAC-1500 вежа, вихідні роз'єми IEC
    • MRT-1500 універсальний корпус, для установки в 19 "стійку або самостійно, вихідні роз'єми Schuko
    • MRT-1500 універсальний корпус, для установки в 19 "стійку або самостійно, вихідні роз'єми IEC
    • MRT-6000 універсальний корпус, для установки в 19 "стійку або самостійно, вихідні роз'єми - клемна колодка

ДБЖ Powercom серії Macan використовують технологію онлайн (або подвійного перетворення) представляють собою пристрій потужністю 1500 Ва/Вт призначені для захисту відповідального обладнання (сервера, медичне обладнання, комутатори і т.д.) чутливого до форми вхідної напруги, з нульовим часом перемикання живлення від батарей. Моделі оснащені великою кількістю вихідних розеток, роз'ємом для підключення зовнішніх батарей і засобів моніторингу за допомогою фірмового ПЗ. Всі моделі оснащені РК-дисплеєм.

ДБЖ сімейства MAC мають високий коефіцієнт потужності (PF = 1), можливістю підключення зовнішніх батарейних блоків і гарячої заміни акумуляторних батарей.

Powercom MAC 1500

Онлайн ДБЖ сімейства MRT виконані в універсальному корпусі і можуть встановлюватися в стандартну 19-дюймову стійку або на підлогу у вертикальному положенні, для чого в комплекті передбачені спеціальні підставки. Коефіцієнт потужності дорівнює 1 (PF = 1). Є можливість гарячої заміни батарей і підключенням зовнішніх батарейних блоків.

Powercom MRT 1500

Окремо хочеться відзначити однофазную модель MRT-6000 потужністю 6000 Ва/Вт, встановлюються в 19 "стійку або на підлогу.

ДБЖ підійде для захисту від основних проблем з електроживленням для серверів, мережевого, обчислювального обладнання. Для збільшення часу автономної роботи обладнання до ДБЖ можна підключити додаткові батарейні блоки , які можна придбати окремо (Бл.бат. для VGD-6K RM 240V).