Огляд серії Spider І Phantom

Захист офісної та домашньої техніки від проблем електромережі є дуже актуальною проблемою не тільки в Україні, але і за кордоном.

Для збереження своїх комп'ютерів, інформації і грошей, люди використовують мережеве захисне обладнання. Воно захищає техніку від небажаних электросбоев. Таким обладнанням, в першу чергу, є джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

Вже понад 25 років компанія Powercom розробляє і виробляє системи захисту електроживлення індивідуальних і корпоративних масштабів, В цьому році на український ринок виходять відразу дві новинки від світового лідера: серія Spider і серія Phantom.

Ці продукти є ДБЖ лінійно-інтерактивного типу. Вони мають вбудований AVR-регулятор, який дозволяє обійтися без переходу на батарейне харчування і підтримувати вихідна напруга в стандартному діапазоні навіть при значних відхиленнях напруги! Головна перевага Spider і Phantom — розширений діапазон вхідних напруг: від 140 до 300 В при частоті струму 50 або 60 Гц! Компактні і безшумні в роботі вони навіть перевищують заявлену максимальну потужність, і це додає їм особливу цінність в очах споживачів.

Інтерфейс обох серій — зручний і простий USB-порт. Його наявність дозволяє не тільки здійснювати своєчасне вимкнення комп'ютера, але і проводити миттєвий моніторинг вхідної та вихідної напруги, контроль робочих параметрів ДБЖ, встановлення режиму енергозбереження, меж роботи стабілізатора напруги, розкладу включення і відключення.

Моделі Spider наділені функціями: холодний старт, захист від короткого замикання і перевантаження, автоматичне тестування акумулятора і захист від глибокого розряду. Видаваний продуктом акустичний шум не перевищує 40 дБ. ДБЖ серії Spider наділений 8 евророзетками, половина яких надає батарейную підтримку, а половина — фільтрацію перешкод. Придушення сплесків напруги для телефону, факсу, модему та локальної мережі забезпечується завдяки наявності фільтровану розеток RJ11 і RJ45.

Продукція Phantom має класичну «баштову форму, досить вузький корпус (10 см) і помірний вагу. Звертає на себе увагу чорна передня панель з єдиною кнопкою включення по центру, яка при включенні підсвічується синім індикатором живлення.

На задній панелі є 3 стандартні євророзетки, що безсумнівно порадує домашніх користувачів: ніяких проблем при підключенні як самого комп'ютера, так і периферії не виникне. Додатковими плюсами ІПБ є підтримка стандарту Smart Battery, а також відключається звукова сигналізація.

На завершення хочу додати, що при створенні своєї продукції Powercom дуже чітко фокусується на дослідження та розробку інновацій у галузі забезпечення електроживленням. Саме завдяки новітнім технологіям, серії Spider і Phantom мають значно розширений діапазон вхідних напруг: від 140 до 300 В, що вигідно відрізняє їх від конкурентів. У випадку, якщо основне живлення з якихось причин змінилося, або відключилася, Spider і Phantom будуть подавати електроживлення вашого комп'ютера, що дозволить вам продовжити роботу техніки, зберегти і здійснити вимикання належним чином.