1. Головна
  2. Наші статті
  3. Новинка: акумулятори Powercom, надійні батареї для ДБЖ

Новинка: акумулятори Powercom, надійні батареї для ДБЖ

11.02.2024
Час читання: 4 хвилини
0

Поповнення в арсеналі Powercom — нові батарейні акумулятори!

Ні для кого не секрет, що компанія Powercom спеціалізується на виробництві джерел безперебійного живлення. Їх пристрої славляться своєю надійністю і довговічністю в роботі. Але багато хто з покупців часто скаржилися на те, що різні батареї від інших виробників не завжди коректно працювали з УПС від Powercom. Саме з цієї причини розробники з даної фірми вирішили розробити брендові АКБ.

Але навіщо звичайному користувачеві купувати нові батареї, якщо є такі ж, але від перевірених виробників? По-перше, Powercom є одним з лідерів на ринку з продажу індивідуальних джерел живлення. По-друге, дана компанія виробляє тільки якісну продукцію. Тому нам стало цікаво, чи так хороші батареї від цієї компанії. Забігаючи наперед скажемо, що акумулятори від даного виробника відмінні. Вони дотримуються всі стандарти якості і є вкрай гідними в плані продуктивності.

Розробники з даної компанії запустили в потокове виробництво акумулятори стандартного свинцево-кислотного типу. Як і говорилося раніше, ці батареї йдуть під маркою компанії, тому у кожного користувача є відмінна можливість придбати даний прилад у нас на сайті.

Як характеризуються АКБ Powercom?

Що можна сказати про характеристики цих батарей. Звичайно ж на початку варто поговорити про те, яку ємність вони в собі мають. Поки що у виробництві йдуть дві моделі з різною кількістю ємності. Перша з них має значенням в 7 Ампер / годин, що є досить повсякденним кількістю. Його цілком вистачить для забезпечення енергією УПС середньої потужності. Якщо ж вам потрібні батарей для того, щоб підживлювати більш потужні моделі ДБЖ, то тут вам знадобляться батареї з ємністю в 9 Ампер / годин. Погодимося, що різниця не надто істотне. Але якщо враховувати той факт, що при роботі з УПС зазвичай використовується відразу кілька батарейних акумуляторів, то різниця виростає досить істотно.

Звичайно при роботі з джерелом безперебійного живлення можна підключати кілька батарей. У разі чого можна використовувати акумулятори різної ємності, щоб досягти певного значення, яке покриє всю потужність УПС та буде здатне забезпечити енергією для максимальної функціональності і повної віддачі.

При виробництві батарей від компанії Powercom розробниками були дотримані всі стандарти якості. Тобто, під стандартами ми маємо на увазі такі характеристики: герметичність конструкції, стійкість до транспортування і корозії, велика ємність для розрядки і досить низький рівень мимовільного розряду, який в слідстві чого дозволяє застосовувати батареї навіть після великого кількість відведеного часу зберігання без потрібної для цього додаткової зарядки.

Дані батареї є повністю універсальними. Тобто їх можна застосовувати для різних цілей. Наприклад, акумулятори можна підключити для УПС від інших виробників (не тільки Powercom), що вже дозволяє використовувати їх в різних ситуаціях. Адже далеко не у всіх ДБЖ саме від цієї компанії. Також батареї будуть відмінно працювати і при їх підключенні до протипожежних систем і системі аварійного освітлення. Тому функціонал даних батарей практично необмежений і обмежується лише вами.

АКБ Powercom

Головні особливості батарейних акумуляторів від компанії Powercom:

  •  Цей пристрій має відмінний захист від вібрації

Тобто при його підключенні, наприклад, до звичайного УПС ви не будете відчувати жодних зайвих звуків або вібрацій. Це дозволяє батареям працювати в максимально тихому режимі. Розробниками було прийнято рішення попрацювати в цьому напрямку якраз через те, що батареї від сторонніх виробників часто могли вібрувати при роботі, що доставляло різні незручності користувачам.

  • Маленьке значення саморазрядка акумуляторів.

Якщо ми будемо розглядати щомісячну саморазрядка батарей, то її значення буде зовсім мінімальний. Щомісяця батарея буде розряджатися на 3 відсотки, що є досить хорошим показником в порівнянні з іншими компаніями, що виробляють дані пристрої.

  • Топові характеристики при розрядці високими струмами

У нашій лабораторії ми не раз тестували батареї на розрядку шляхом застосування високих струмів. І акумулятори успішно пройшли всі перевірки, показавши відмінні показники в цьому напрямку.

  • Вкрай висока ступінь захисту

Якщо ви придбали УПС з високим ступенем захисту пристроїв (якими є УПС від компанії Powercom), то можете не переживати про те, що батареї вийдуть з ладу в непотрібний момент. Розробники подбали про цей момент.

  • Підключення в будь-яких положеннях

Якщо УПС дозволяє підключити до нього батареї в декількох положеннях, то батареї Powercom зможуть бути приєднані в будь-якому з них.

Оцініть статтю:
44
Поки немає відгуків...
Написати коментар
27 + ? = 34
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593