1. Головна
  2. Наші статті
  3. INF - 800 удостоєний нагороди «Вибір Експерта»

INF - 800 удостоєний нагороди «Вибір Експерта»

Модель ДБЖ INF-800. За що отримала нагороду "Вибір Експерта"?

У компанії Powercom існує величезна кількість різних джерел безперебійного живлення. Кожен з них відрізняється параметрами, характеристиками і сферами застосування. А деякі моделі отримали широке визнання у покупців і експертів. Одну з таких моделей ми сьогодні вам представимо на огляд і розповімо, чому саме вона удостоїлася нагороди «Вибір Експерта»!

Опис характеристик ДБЖ INF-800

Були проведені випробування лінійки ДБЖ Infinity, модель INF-800. Вона хороша в першу чергу тим, що має на борту високу стоковий потужність 800 Вольт/Ампер. Цього значення вистачає для забезпечення безпеки великої кількості підключених пристроїв. Прилад є лінійно-інтерактивним, що дозволяє отримувати напругу у вигляді чистої синусоїди на виході.

Джерело безперебійного живлення не має в своїй конструкції внутрішнього акумулятора. Завдяки цьому потенційний користувач зможе експлуатувати прилад з додатковими зовнішніми акумуляторами, потужністю в 12 Вольт. Також у покупця буде можливість працювати з батареями підвищеного обсягу до 200 Ампер-годин. Саме за рахунок цієї особливості покупці виділяють всю лінійку Infinity на тлі інших ДБЖ, а також розширюють сфери застосування девайсів.

Чи дійсно хороша модель INF-800 насправді? Після численних тестів у нашій лабораторії можемо з гордістю повідомити вам, що даний девайс є одним з кращих на ринку по численним критеріям, починаючи від ціни, закінчуючи великим кількість фішок і характеристик. Тому всі параметри в купе дозволили пристрою удостоїтися спеціальної нагороди, яка отримала назву «Вибір Експерта» в 2016 році. Ми вітаємо пристрій з тим, що воно гідно пройшло всі випробування і відмінно показала себе у всіх надзвичайних ситуаціях, які можуть статися в звичайному житті під час експлуатації електромережі.

Особливості INF-800

Наші експерти і покупці, зокрема, вироблять кілька головних особливостей безперервного живлення від компанії Powercom, а саме лінійку INF. 800-я модель має в своєму асортименті наступні технології:

  • Напруга на виході являє собою чисту синусоїду. Це дозволяє збільшити її сферу застосування в кілька разів.
  • Прилад є лінійно-інтерактивним, що також розширює спектр можливостей використання в реальних умовах.
  • Більшість сучасних UPS мають в своєму арсеналі систему стабілізації напруги (AVR). INF-800 не став зраджувати традиціям. Розробники впровадили в дану модель цю технологію. Тепер нестабільна напруга при попаданні в систему здатне вирівнювати до певних нормальних значень. Функція допомагає забезпечити повну безпеку підключених пристроїв, а також зберегти акумуляторні батареї ДБЖ в цілісності.
  • Користувач має відмінну можливість для більш тривалої автономної роботи УПС. Дана методика полягає за рахунок приєднання зовнішніх акумуляторів 12 Вольт. Щоб реалізувати можливість, розробникам довелося відмовитися від внутрішньої батареї на догоду зовнішнім акумуляторів.

Хочемо зауважити, що в нашій лабораторії було відзначено кілька важливих аспектів, пов'язаних із застосуванням всіх функцій УПС. Дана модель дозволяє використовувати всі свої функції по максимуму, в той час як схожі аналоги від інших компаній цим похвалитися не можуть. До того ж, серія INFINITY цілком і повністю здатна забезпечити автономну роботу всіх підключених до ББЖ приладів в приватному будинку, а також в інших всіляких вузлах опалювальної системи, в тому числі газового котла, насоса і подібних елементів.

Підсумки тестування INF-800

За відносно невелику плату ви отримуєте цілий спектр доступних технологій, які можна застосовувати в різних ситуаціях. Відмінні для свого цінового сегмента характеристики нарівні з більш дорогими «побратимами», а також високе ККД. Тим самим ми отримуємо на виході збалансований ДБЖ, який допоможе забезпечити повний захист підключених мережевих пристроїв. Всі перераховані вище функції здатні працювати разом, не заважаючи один одному при експлуатації. Такий синергії досить складно домогтися, зберігши актуальну ціну продукту. Але у розробників компанії Powercom це вийшло.

Звичайно, користувачі можуть розглянути інші варіанти ДБЖ від компанії Powercom. В наявності має великий асортимент комплектуючих для захисту приладів від перебоїв напруги, стрибків електрики в мережі і інших ситуацій. Але ми настійно рекомендуємо звернути вашу увагу на пристрій INF-800. За всього його фішки і топові характеристики він удостоївся премії «Вибір Експерта», що може безумовно говорити про його якість на ринку джерел безперебійного живлення.

Оцініть статтю:
75
Поки немає відгуків...
Написати коментар
40 + ? = 47
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593