Computex 2018 глобальне шоу комп'ютерної техніки
У Тайвані, а саме в місті Тайбей, було проведено повномасштабне шоу, на якому були показані різні технології у сфері забезпечення безперебійного живлення мережевих пристроїв. Захід проводився з 5 до 9 червня.
Що відбувалося на виставці Computex 2018?
Виставку змогли відвідати понад 42 тисячі корпорацій, які базуються у 168 країнах світу. Головними темами, що обговорюються на конференції, стали технології штучного інтелекту, мереж 5G, блокчейна, різний стартапів, віртуальної реальності та безліч інших тем.
Захід відвідала відома вами компанія Powercom, яка працює у сфері виробництва джерел безперебійного живлення. Фірма представила на цьому шоу свої ДБЖ для різних цілей. Велику увагу було приділено пристроям для масштабніших корпорацій, яким необхідний постійний захист мережного обладнання. Також розробники не оминули і середні підприємства, виділивши рішення для них.
Які моделі було представлено на Computex 2018?
Лінійка ДБЖ MACAN, яка давно вподобала велику кількість користувачів, обзавелася деякими новими найменуваннями приладів. Серед новинок розробники представили стійкові ДБЖ MRT. Баштовим джерелом живлення став девайс MAC.
Дані джерела безперебійного живлення є онлайн-девайсами, які дозволяють користувачеві забезпечити максимально високий рівень безпеки безперебійного живлення для компанії. Окрім цього, розробники запевнили, що їхні пристрої здатні знизити фінансові витрати на експлуатацію елементів. Завдяки режиму підвищеної ефективності потужність пристроїв значно зросла. Коефіцієнт дорівнював 0,99. Звичайно, за умови повного навантаження та більш сучасного забезпечення охолодження. Лінійка має кілька видів пристроїв, які розділяються шляхом розподілу кількості потужності. Найслабша модель має на борту 1000 Ватт, найстарша – 3000 Ватт.
Переваги виставкових ДБЖ
Джерела безперебійного живлення здатні експлуатуватися разом із вхідним значенням напруги, починаючи від 208, закінчуючи 240 Вольтами. Користувач здатний провести дистанційний моніторинг системи ДБЖ. Звичайно, тоді знадобиться встановлення спеціального адаптера формату SNMP. Добре, що корпус має дані порти. Щоб збільшити проміжок часу роботи в автономному режимі, розробники змогли забезпечити користувачів можливістю підключення сторонніх батарей.
Лінійка має в наявності пристрої, які мають інформаційні рідкокристалічними дисплеями, які розташовуються на лицьовій стороні корпусу. Туди виводиться вся необхідна інформація про електричну мережу, стан ДБЖ у реальному часі. Заряд акумуляторів, підключене навантаження та інші дані – все знаходиться саме тут. Якщо розглядати пристрої лінійки MRT, у них дисплей може розгортатися, підлаштовуючись під положення джерела безперебійного живлення.
Користувачі з України вже змогли придбати ці пристрої, тому що компанія представила їх на цьому ринку. Прилади відмінно підходять для безпеки постійного мережного підключення навіть самої «важкої» апаратури, яка ґрунтується на роботі від мережі.
Звичайно, Powercom не обійшла стороною більші компанії, яким необхідні ДБЖ більш грандіозних масштабів. Спеціально для них розробники показали серію ONL-M та Vanguard II (VGD-II), до якої входять кілька цікавих пристроїв.
Джерела безперебійного живлення першої лінійки включають установки модульного типу. Корпус представлений як шафа, яку можна приєднати силовими модулями потужностями від 20 кіловольт/ампер до 30 кіловольт/ампер. Масштаби корпусу звичайнісінькі. Ширина дорівнює 19 ``, висота досягає 30 U або 42 U в залежності від моделі. Користувач здатний самостійно підключити в звичайну стійку даний ДБЖ, тим самим забезпечивши максимально можливий ступінь безпеки підключеного обладнання, яке так необхідне на великому підприємстві. Якщо підприємство найближчим часом розширюватиметься, користувачеві не доведеться витрачати велику кількість фінансів на апгрейд.
Технологічне рішення ДБЖ Vanguard II (VGD-II) має на борту подвійний перетворювач електроенергії, що дозволяє забезпечити максимально можливий ступінь захищеності підключених приладів. Проста конструкція (зовнішня та внутрішня) робить легким обслуговування ДБЖ. Отже, ремонт не витрачає багато часу. Корпус має в своєму розпорядженні нову систему охолодження девайса, тим самим забезпечуючи більш тривалу роботу акумуляторів. Шумність пристрою прийнятна. Велике значення ККД у районі 96 відсотків, робить цей безперебійник бюджетнішим. Одночасно можуть експлуатуватись до восьми значень апаратури, віддавай до 1500 кіловольт/ампер.