Computex 2018 глобальне шоу комп'ютерної техніки

З 5 по 9 червня в Тайбей, Тайвань, пройшло глобальне технологічне шоу, на якому представили основні новинки наступного року.

На виставці брали участь 42 284 компанії з 168 країн. Основні теми які обговорювалися на конференціях: штучний інтелект, 5G, блокчейн, інтернет речей, інновації та стартапи, геймінг та віртуальна реальність.

Компанія Powercom, представила на виставці нові рішення для забезпечення безперебійної роботи для великих і середніх підприємств.

Computex 2018 1

Серія ДБЖ MACAN, поповнилася моделями для серверної стійки MRT і в корпусі Tower MAC.

Онлайн ДБЖ, дозволяють зробити ефективне вкладення в безперебійне живлення підприємства, знижують експлуатаційні витрати, за рахунок режиму високої ефективності, коефіцієнта потужності рівному 0,99 при 100% навантаженні і сучасній системі охолодження. Випускаються моделі потужністю 1000 ВА / 1000 Вт, 2000 ВА/ 2000 Вт, 3000 ВА / 3000 Вт.

Computex 2018 2

ДБЖ працюють з вхідною напругою від 208 до 240 В. Можлива організація віддаленого моніторингу при встановленні SNMP адаптера. Для збільшення часу автономної роботи, передбачено підключення додаткових батарейних блоків.

Всі моделі обладнані інформаційним дисплеєм, на якому відображається інформація про вхідну напругу, заряд батарей, навантаження. У моделей серії MRT екран повертається в залежності від положення ДБЖ

Нова серія вже представлена в Україні, підійде для захисту вимогливого до якості напруги обладнання, в серверних кімнатах, телекомунікаційного обладнання, робочих станцій, медичного обладнання.

Серед рішень для великих підприємств були представлені серії онлайн ДБЖ серії ONL-M і Vanguard II (VGD-II)

Computex 2018 3

Модульні ДБЖ ONL-M випускаються у вигляді шафи для встановлення силових модулів, потужністю 20 кВА або 30 кВА. Розміри шафи стандартні: ширина становить 19", а висота може становити або 30U, або 42U. Дозволяють організувати якісний захист живлення під запити підприємства та необхідну потужність. При зростанні підприємства можливо нарощувати потужність захисту без великих капіталовкладень.

Сучасні онлайн ДБЖ Vanguard II (VGD-II) з подвійним перетворенням енергії, забезпечують захист трифазного живлення. Інверторні ДБЖ, управління побудовано на основі цифрового процесора. Модульне компонування вузлів робить простим обслуговування і ремонт пристрою. Сучасна система охолодження продовжує час експлуатації виробу, і виробляє мало шуму. Забезпечено сумісність пристрою з генератором. Високий ККД до 96%, дозволяє зменшити вартість володіння пристроєм і підвищує економію. Паралельно можуть працювати до 8 пристроїв забезпечуючи до 1500 кВА.