1. Головна
  2. Наші статті
  3. Компанія POWERCOM на виставці TAIPEI, TAIROS 2020

Компанія POWERCOM на виставці TAIPEI, TAIROS 2020

10.02.2024
Час читання: 2 хвилини
0

Компанія POWERCOM на виставці TAIPEI, TAIROS 2020

Виставка робототехніки та автоматизації TAIPEI, TAIROS, проходить вже в 30 раз. В цьому році в зв'язку з епідемією в світі, було представлено безліч рішень для автоматизації процесів на виробництві, технології та устаткування для запобігання епідемії (системи масового виміру температури, фільтри очищення повітря, роботи для стерилізації приміщень), медичне обладнання та роботи для обслуговування людей в ізоляторах.

У зв'язку з тим, що COVID-19 вплинув на кожну галузь в світі, багато компаній шукають можливості для трансформації процесів і виробництва.

Powercom выставка

POWERCOM, як провідний виробник джерел безперебійного живлення, представив на виставці рішення в області електроживлення, що підвищують потужність обладнання для цифрової трансформації і запобігання проблем з нестабільним енергопостачанням.

ДБЖ POWERCOM контролюють стан живлення і забезпечують високу якість вхідної напруги для підключеного обладнання. У випадку збою в електропостачанні обладнання отримує миттєве резервне живлення, дозволяє уникнути пошкодження важливого обладнання та втрати інформації.

Powercom выставка 2

Надійна інфраструктура забезпечує безперебійну роботу підприємства при передачі даних, управлінні системою і налаштуванням пристроїв в режимі реального часу.

ДБЖ POWERCOM серія MACAN, представили в двох типорозмірах: в універсальному корпусі для стійки серія MRT і моделі баштового типу, для підлогового розміщення MAC.

Призначені для захисту робочих станцій середнього розміру, серверних кімнат, офісів, телекомунікаційного обладнання, хмарних систем зберігання.

ДБЖ побудовані за технологією подвійного перетворення, що забезпечує вихідна напруга у вигляді чистої синусоїди і нульовий час перемикання на режим роботи від батареї. Сумісні в своїй роботі з генераторними установками.

Мають високий коефіцієнт потужності (PF = 1), можливістю підключення зовнішніх батарейних блоків і гарячої заміни батарей.

Серія MRT виконана в універсалному корпусіїх можна розмістити в серверній стійці або вертикально, відповідно до ваших вимог. ЖК-дисплей адаптується до положення ДБЖ. Оснащені вентиляторами з автоматичним регулюванням швидкості обертання для економії енергоспоживання.

Наслідки пандемії для світової торгівлі та повсякденного житті привели до прискорення технологічного розвитку. Для виробників джерел живлення один з ключових напрямків перехід до Індустрії 4.0 - це віддалений зв'язок і передача даних для підвищення ефективності перетворення і зниження споживання енергії.

Оцініть статтю:
41
Поки немає відгуків...
Написати коментар
36 + ? = 38
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593