Вибираємо ДЖБ для заміського будинку

З приходом холодів збільшується навантаження на електромережі, особливо відчутно це в приватному секторі, часті відключення світла, відчутні перепади напруги, можуть вивести з ладу всю техніку в будинку. Особливо чутливі до напруги опалювальні котли, твердопаливні або газові, їх основні вузли система електронного запалювання або циркуляційні насоси.

Powercom INF 1

Для забезпечення постійного живлення можна використовувати генератор або ДЖБ. Набагато легше підключити і використовувати ДБЖ, він простий у використанні, не створює стільки шуму як генератор, не вимагає спеціального сервісного обслуговування. Для котла набагато важливіше вхідна напруга у вигляді чистої синусоїди. Слід вибирати моделі лінійно-інтерактивні з вбудованим стабілізатором напруги.

Основні вимоги до джерела безперебійного живлення для заміського будинку:

  • Вихідна напруга в вигляді чистої синусоїди

  • Вбудований стабілізатор напруги

  • Можливість підключення акумуляторів, для збільшення часу автономної роботи обладнання.

  • Потужність зарядного пристрою, можливість швидко зарядити підключення акумулятори.

Всім цим вимогам відповідає серія ДБЖ Powercom Infinity

Powercom INF 2

Представлені моделі різної потужності, молодші моделі INF -500 (300 Вт) та INF-800 (480 Вт) працюють з шиною 12 В, і дозволяють підключати акумулятори від 65 до 200 Аг; старші моделі INF-1100 (770 Вт), INF-1500 (1050 Вт) працюють з шиною 24 В, і дозволяють підключити мінімум два акумулятора від 100 до 200 Аг.

Вихідні роз'єми - дві євро розетки з батарейній підтримкою, і роз'єм USB, за допомогою якого можна підключити ноутбук до ДБЖ, переглянути основні параметри, керувати віддалено за допомогою фірмового програмного забезпечення.

Всі моделі серії забезпечують вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди і підходять для техніки з трансформаторними блоками живлення, а також стабілізують вхідну напругу, захищають техніку та обладнання в будинку від сплесків в електромережі, економлять ресурс акумуляторів. Для забезпечення безперебійної роботи техніки до ДБЖ необхідно підключити акумулятор. Залежно від потужності акумулятора і навантаження, ДБЖ забезпечить до 12 годин автономної роботи.

Швидкість зарядки акумуляторів забезпечує зарядний пристрій, в серії INF -500 і INF-800 потужністю 10А, у моделей INF-1100 / INF-1500 потужністю 15 А.

Моделі серії Powercom Infinity прості в експлуатації, не вимогливі до температури навколишнього середовища, виробляють мало шуму, і можуть встановлювати в житлових приміщення, крім того для установки і підключення акумуляторів не потрібно залучати сторонні організації, це можна виконати самостійно. Індикатор на задній панелі допоможе правильно підключити акумулятори і не зіпсувати обладнання.