Сучасні альтернативні варіанти генераторів

 

Інвертор Powercom, фото

Що вибрати, якщо немає генератора у вас під рукою?

Давайте воспроізведём деяку ситуацію: ви перебуваєте на дачі, по телевізору йде фінал Ліги Чемпіонів. Зібралися друзі, знайомі, колеги, і всі вони вболівають за свою улюблену команду. Матч в самому розпалі, небезпечний момент біля воріт одного з потягів ... І в одну мить картинка на екрані зникає! Всі засмучені, тому що в черговий раз електрична мережа дала слабину і відключилася вся електрика в будинку. І знову це сталося в самий невідповідний момент.

Тому ми вам настійно рекомендуємо опрацювати цю ситуацію, так як в майбутньому такі ситуації можуть виникати постійно. Як вихід можна придбати якийсь аналог генератора - інвертор.

Інвертор - що це?

Але відразу виникає закономірне питання: навіщо купувати інвертор, якщо можна придбати звичайний UPS, який буде працювати на акумуляторах від, наприклад, трактора «Білорусь»? Суть в тому, що такі ДБЖ не мають належної системи охолодження під дані моделі акумуляторів. Простіше кажучи, їх конструкція не дозволяє експлуатувати агрегат з більш потужними батареями. Але якщо ми будемо розглядати інвертори, то у них передбачена більш просунута система охолодження.

Логічно купити побутовий ДБЖ. А що ж це за такий пристрій в загальному розумінні? Інвертор - це прилад, який здатний перетворювати постійну напругу на акумуляторі або ж з іншого джерела в змінний струм, який має частоту в 50 Герц і напруга в 220 Вольт. Звичайний інвертор здатний конвертувати постійна напруга в 12 Вольт в змінне, але вже зі значенням в 220 Вольт. Також в купе з цим інструментом можна застосовувати автомобіль, як якусь пересувну станцію, яка буде здатна подавати електричну енергію. Завдяки цьому всі підключені пристрої зможуть працювати в штатному режимі, навіть при цьому не потрібно буде на тривалий термін заводити двигун. Тому досить очевидний факт, що придбання інвертора не сильно вдарить по вашому гаманцю.Та й в цілому пристрій буде куди краще вписуватися в робочу зону за рахунок своїх габаритів.

Як приклад подібних пристроїв можна говорити про такі, як Powercom ICH-550 і ICH-1050.

Дані прилади разработ з використанням якісних матеріалів, які здатні забезпечити відмінну роботу системи з електричною мережею і захист приєднаних пристроїв. Інвертор живить прилади, які вимагають прямого живлення в 220 Вольт від автомобільного або ж герметичного акумуляторів. Також можна помітити, що даний пристрій володіє відмінним захистом від усіляких перевантажень або ж коротких замикань, для повного забезпечення безпеки сторонніх пристроїв, які знаходяться в зв'язці з інвертором.

Powercom ICH-1050 через свого мікропроцесорного контролю дозволяє в автоматичному режимі перемикати вхідний живлення в 220 Вольт на акумуляторне. А ось модель ICH-550 має в зовнішньому вигляді кілька стандартних індикаторів, аналізуючи які можна зробити висновок, що пристрій має безліч подібностей зі стандартним УПС. Але, наприклад, на тильній стороні пристрій під легкої кришкою розташовується клеми для приєднання стороннього акумулятора.

Фото ДБЖ ICH-1050

Плюси ICH-1050

До очевидних плюсів пристрою можна віднести контроль за напругою акумуляторів на залишку. У нашому випадку прилад відключився під час досягнення вольтажа в значеннях від 10,88 Вольт до 10,91 Вольт при максимальних потужностях в 550 Вольт / Ампер. Напруга на виході склало 220 Вольт і плюс 10 відсотків до цього значення. ККД по паспорту становить понад 95 відсотків, що є досить серйозним результатом. А під час роботи від акумуляторів це число склало більше 80 відсотків.

ICH-1050 сам по собі є послідовником пристрої ICH-550. Але до основного відмінності можна віднести батарейну шину. У цьому пристрої вона вже має на борту 24 Вольта, а не 12, як було раніше. Цікавий факт, що на самому початку прилад був задуманий саме для автомобіля. Тому дане конструкторське рішення дозволяє знизити вхідну потужність до оптимальних значень в 1050 Вольт / Ампер проти 550 Вольт / Ампер. При вазі в 1.8 кілограм проти 1.6 кілограм. В іншому ж ці пристрої один одному практично ідентичні. Експлуатація за допомогою ПК також відсутня. Струм зарядки становить 8 Ампер.

Зарядка в цих инверторах була в більш спрощеною версією, ніж ДБЖ, але навіть в такому випадку вона має підтримку ABM.

Генератор, фото

Підсумок:

У підсумку хочеться сказати, що в такому випадку буде більш розумно купити саме інвертор. З покупкою генератора ви отримаєте тільки розлад, постійні витрати і періодичні проблеми.

Оцініть статтю:
16
Поки немає відгуків...
Написати коментар
15 + ? = 24
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593