Огляд ДЖБ Powercom INF-1500

У сучасному світі існує безліч УПС, які мають свої відмінності і властивості. Але окремо варто виділити групу, яка може дозволити забезпечити максимально довгу підтримку живлення. Дані моделі УПС можуть також підключати до себе сторонні додаткові батареї, щоб збільшити загальну ємність.

Такі пристрої будуть корисні при роботі на великих підприємствах, або ж для заміської нерухомості, який розташований віддалено від міських електромереж. Часто в таких ситуаціях напруга просто зникає або пропадає на короткий термін.

Powercom INF-1500

Сьогодні у нас на огляді буде модель INF-1500, яка виділяється на тлі своїх «побратимів»

Функціонал пристрою INF-1500

Модельний ряд INF має в собі лінійно-інтерактивні УПС, які мають напругу на виході з видом чистої синусоїди. Звичайно ж це плюс для роботи з різними системами відеоспостереження, опалення та іншими пристроями.

Наша модель має на борту 2 (дві) батареї, що складаються з свинцево-кислотного сплаву. Обидві мають однакові ємності, які варіюються від 100 до 200 Ампер / годин. ББЖ здатний працювати при напрузі в 24 Вольта. Тому в цій моделі використовується саме дві акумуляторні батареї.

Багато користувачів задаються таким питанням - наскільки це пристрій швидко відновлює ємності батарей? Для моделей з префіксами 1100 і 1500 значення зарядного струму становить 15 Ампер, що є досить хорошим результатом, який відмінним чином позначається на швидкості відновлення ємності.

Пристрій має велике спектр напруг на виході. Всередині пристрою встановлено стабілізатор, який дозволяє забезпечити 220 Вольт під час вхідного потоку енергії в діапазоні 140-280 Вольт. Дана маніпуляція економить ємність акумуляторів, а також дозволяє працювати батареям набагато довше.

На задній частині пристрою ми можемо спостерігати 2 (дві) евророзетки, які мають заземлення. Також розробники передбачили захист від перепадів вхідного напруга. Гаджет може екстрено в автоматичному режимі відключитися під час перевантажень або ж коротких замикань.

Powercom INF-1500 1

Наше пристрій здатний витримувати навантаження в 1050 Ватт. Тому якщо підключити до УПС навантаження в повній її амплітуді, то при роботі з двома акумуляторними батареями з ємностями в 100 Ампер / годин, система зможе працювати цілу годину в автономному режимі. Перемикання на живлення від батарей проводиться за 2-4 мілісекунди.

Комплектація і опис INF1500

У поставку входять дроти для живлення акумуляторів, інструкція користувача і талон з гарантією.

Пристрій за формою нагадує вежу. Колір гаджета - чорний.

Габарити нашої моделі такі: 130 на 380 на 250 міліметрів, вага - близько 12 кілограмів. Лицьова частина корпусу має в собі кнопку запуску, індикатори роботи, екран з усією необхідною користувачу інформацією про роботу системи в цілому.

Powercom INF-1500 2

Бічні сторони мають грати для вентиляції. Тильна сторона має роз'ємами для двох евроразеток, а також кнопку запобіжного пристрою. Також можна помітити клеми на гвинтах, щоб підключати батареї, індикатори, які дозволяють виявити полярність батареї, сама решітка вентилятора, а також ЮСБ порти і провід підключення до мережі.

Щоб провести необхідні тести нашого пристрою, були застосовані дві батареї Delta HRL 12-100. Підключалися вони проводом з комплекту.

Powercom INF-1500 3

Після підключення ми запустили УПС. Зробити це можна через кнопку на лицьовій стороні корпусу. Вона також відключає оповіщення зі звуком. Модель може запускати обладнання, яке до нього підключено, навіть без під'єднання до мережі. Вистачить і заряджених батарей для успішної роботи системи.

Щоб експлуатувати ББЖ, вам буде потрібно комп'ютер, який можна підключити по ЮСБ. Після установки потрібного ПО від компанії UPSMon, можна починати відстежувати навантаження, а також стан батарей і напруги на вході.

Внутрішній устрій ДБЖ INF-1500

Powercom INF-1500 4

ДБЖ на самому початку його виробництва не мав у своїй будові батарей в корпусі. Саме з цієї причини всередині пристрою багато простору, щоб проводилася гідна вентиляція приладу. Під час максимальних навантажень система здатна запустити охолодження на примусовій основі вбудованим кулером. Його швидкість обдування безпосередньо залежить від того, яке навантаження надходить на систему.

Powercom INF-1500 5

Конструктори вирішили використовувати в цій моделі трансформатор моделі Chuan Shun Electric. Також крім нього існує ще шістнадцять транзисторних установок CET CEP14G04, які розташовані в конструкції радіаторів. Різні електричні складові, в тому числі і конденсатори, які застосовуються в роботі з УПС, повинні прослужити досить тривалий час. Якість конструкції не викликає питань.

Powercom INF-1500 6

 

Упс було протестовано з урахуванням навантаження в 550 Ватт. Це максимальний показник даного параметра. Напруга на виході було в вигляді чистої синусоїди, а також було стабільно протягом усіх тестів. Автономна робота пристрою під час навантаження в 40 відсотків становила 4 години і 27 хвилин. Але якщо ми опускали навантаження до 100 Ватт, то і тривалість роботи зростала до шести годин без зупинки.

Також можна відзначити той факт, що під час збільшення напруги на вході прилад працює в стабільному форматі. Але якщо напруга падає до 160 Вольт, то пристрій сповіщає звуком про те, що воно перевантажити.

Висновок про переваги моделі INF-1500

Дана модель буде корисна для тих користувачів, які мають заміські котеджі або великі ділянки, споруди на яких потрібно підживлювати постійної електроенергією. Можна відзначити мінус цього пристрою в тому, що під час його перевезення доводиться перевозити акумулятори окремо. Але і без цього модель досить цікава і заслуговує на окрему увагу з боку споживача.

За матеріалами: "КомпьютерПресс"

Оцініть статтю:
42
Поки немає відгуків...
Написати коментар
45 + ? = 49
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593