Модульні ДБЖ VGD II-M гнучка конфігурація для складних проектів

Нова серія модульних ДБЖ VGD II-M призначена для використання на підприємствах, де важливі ефективність, надійність, безпека і масштабованість.

 Powercom VGD II M

ДБЖ Vanguard VGD II-M мають два типи силових модулів - R (10/15/25 кВА) і M (25/30/40/50 кВА), з яких можна збирати будь-які системи потужністю до 1500 кВА.

modular powercom VGD II M

Модулі можуть встановлюватися як в спеціалізоване шафи, так і в стандартну 19-дюймову стійку. Це дозволяє раціонально використовувати простір. Площа, яку займає пристрій потужністю 300 кВА, становить 0,66 кв. м, а потужністю 600 кВА - всього 2 кв. м, що дозволяє економити настільки цінний простір в ЦОД.

Модульна конструкція VGD II-M дозволяє мінімізувати час ремонту і відновлення, а резервування на рівні модулів підвищує рівень відмовостійкості. Готові рішення мають одиничний коефіцієнт потужності і ККД до 96%, а також в них реалізована функція аудиту вхідної мережі - ДБЖ здійснює моніторинг параметрів електромережі, і якщо протягом певного часу параметри вхідної напруги в нормі, то ДБЖ може перейти в режим високої ефективності, підвищивши ККД до 98,5%. Ці характеристики дозволяють знизити сукупну вартість володіння за рахунок зменшення теплових втрат і збільшення щільності потужності на одиницю займаної площі.

Замість дискретних компонентів у випрямлячі та інверторі ДБЖ VGD II-M використовуються модульні IGBT-транзистори і їх збирання (six-pack), які забезпечують надзвичайно високу компактність і надійність пристрою в поєднанні з високим ККД. Об'єднання всіх компонентів в одній модульної конструкції виключає дисбаланс їх технічних характеристик, зменшує число точок відмови і підвищує надійність. Силові модулі резервного живлення мають унікальне конструктивне виконання, що дозволяє ДБЖ працювати в умовах запиленості навколишнього середовища. У конструкції ДБЖ плати і тепловідводи розташовані в різних відсіках: потік холодного повітря проходить через нижній відсік тепловідведення, не залишаючи пилу на платі, яка розташована зверху. Кілька вентиляторів забезпечують потік повітря по загальному каналу. Якщо один з вентиляторів вийде з ладу, силовий модуль продовжить свою роботу без збою в штатному режимі.

У всіх трифазних ДБЖ POWERCOM VGD II-M є функція самотестування, яка дозволяє проводити випробування ДБЖ без реального навантаження. Підтримується підключення батарейних шаф різної конфігурації по ємності і кількості АКБ, що дозволяє оптимізувати час автономії і фінансові вкладення. Функція «плавного старту» дозволяє працювати спільно з генератором. Управління ДБЖ здійснюється за допомогою сучасного великого сенсорного дисплея, є можливість управління і моніторингу по бездротовій або локальної мережі, по інтерфейсах RS-2332/485, «сухі» контакти, а також установки внутрішньої SNMP-карти і організації повноцінного моніторингу за протоколами MODBUS.

Нові модульні рішення підійдуть для комерційних ЦОД, централізованого живлення ЛВС підприємства, а також для захисту іншої обчислювального і телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості трифазного електропостачання. Відмінно впораються із захистом банківських комп'ютерних систем, медичного та фармакологічного обладнання, а також із забезпеченням електропостачання в торгових центрах.

Основні характеристики VGD II-M:

 •  Одиничний коефіцієнт потужності (кВА = кВт)
 • Інвертор на IGBT-транзисторах або їх збірках (six-pack)
 • Модульна архітектура ДБЖ
 • Високий ККД - до 96%
 • Управління ДБЖ побудовано на DSP-процесорі
 • Широкий діапазон вихідних напруг від 304 до 478 В
 • Вертикальне і горизонтальне розширення з кроком від 10 кВА
 • Гаряча заміна силових модулів і батарей
 • Резервування за схемою N + 1 на рівні модулів
 • Російськомовний інтерфейс
 • Кольоровий сенсорний РК-дисплей
 • Простота установки і обслуговування

Нові моделі доступні для користувачів України під замовлення