Домінікана по кишені

фото ДомініканаУ грудні місяці, за підсумками року між найбільш результативними партнерами компанії Ексім-Стандарт, були розіграні 10 безкоштовних путівок до Домініканської Республіки.

За відгуками "туристів" поїздка виявилася дуже захоплюючою, пізнавальною, та й просто приємною в усіх відношеннях. Як за помахом чарівника перенестися з січневих морозів в рай тропічного літа і зачаровує красу Атлантики, хіба це не приємний сюрприз, зроблений керівництвом компанії?

Слова подяки змінюються захопленими спогадами:

- У мене досі перед очима хлюпається Блакитна хвиля, а смак гавайського рому не можна сплутати ні з чим. Як же це було здорово! - , згадує Олександра.

Історична довідка:


Домінікана-екзотичний рай, колиска запальних танцювальних ритмів, чудовий зразок латиноамериканської культури, сотні кілометрів піщаних пляжів, прозорі води Атлантики і теплого Карибського моря, - все це Домініканська Республіка. 

Північний берег Домінікани-провінцію Пуерто плато, називають бурштиновим берегом. Тут єдине місце в світі, де в гірських шахтах видобувають Блакитний Бурштин, з якого роблять різні прикраси