Який УПС підібрати для малого і середнього бізнесу? На прикладі Powercom.

Для того, щоб підібрати ідеальне обладнання для безперебійної експлуатації приладів для бізнесу потрібно враховувати трохи інші чинники, ніж для звичайного персонального комп'ютера. Щоб вибрати відмінне найменування УПС потрібно знати і підбирати прилад, виходячи з вимог до обладнання та часового відрізку автономної експлуатації.

Який же ДБЖ потрібен для бізнесу?

Варто враховувати, що потрібні потужності УПС - це одна з тих характеристик, яку варто враховувати в першу чергу. Потрібно розуміти, що потрібно підібрати оптимальне її значення, так як при занадто низькому або високому порозі всі підключені до УПС пристрої будуть працювати не правильно. Щоб зрозуміти, який ДБЖ потрібно купити в вашому певному випадку, потрібно враховувати, скільки приладів в середньому або малому бізнесі потрібно забезпечити безперебійну енергії. Після цього потрібно подивитися, яку потужність вони споживають разом і який час їм необхідно для підтримки в тих випадках, коли відключається електричне живлення. Плюс до всього не варто забувати про те, що деякі найменування обладнання вимагають для правильної експлуатації досить високе значення пускового струму. А він, у свою чергу,в більшості своїй буде сильно перевищувати нормальний робочий режим.

Якщо розглядати головні параметри при розгляді УПС, то потрібно першочергово звернути увагу на часовий відрізок роботи під час певної навантаження. В середньому значенні час підтримки обладнання варіюється від 10 хв. до однієї години.

Звичайно ж не потрібно забувати про те, які взагалі існують індивідуальні джерела живлення за типами. Насправді, їх всього 3: резервний, лінійно-інтерактивний і онлайн з подвійним перетворювачем. Здебільшого на підприємствах і в малому бізнесі застосовується в роботі другий варіант. Через те, що в їх конструкцію вбудований стабілізатор напруги, то такі варіанти УПС можуть забезпечити відмінне живлення приладів від електромережі, при цьому не переходячи на акумуляторне живлення. До того ж ДБЖ здатний працювати при такій експлуатації в досить високих межах напруг, в більшості своїй на плюс-мінус 30 відсотків від стандартного. Ups переходить на роботу від батарей тільки в разі повного відключення електричного живлення. Це дозволяє збільшити термін експлуатації батарей.Для багатьох чинників обладнання одним з найважливіших вимог можна назвати стабільну напругу, яка є чистою синусоїдою.

Також варто враховувати і інші чинники, такі як наявність фільтрів для захисту від перевантажень і коротких замикань, а також портів для забезпечення захисту телефонних ліній, локальних мереж, інтерфейсів для приєднання до ПК і дистанційної експлуатації. Не варто забувати про те, що потрібно визначитися з місцем, під яке і буде встановлено ваш УПС. Тут потрібно враховувати, чи потрібна вам гаряча заміна акумуляторів і кілька додаткових батарей. Тому якраз таки для таких цілей місця для ДБЖ повинно бути виділено трохи більше.

Варіанти ДБЖ Powercom для невеликих підприємств і компаній

Якщо ми візьмемо компанію Powercom, то у неї в наявності є прилади, які зможуть задовольнити різні потреби покупців для забезпечення захищеності вашого ПК, або ж всіляких складних систем модуляції. Також у цій компанії є УПС на всі випадки життя, навіть якщо вам потрібно буде забезпечити безперебійним живлення промислове обладнання.

Якщо ми вибираємо сегмент малого або ж середнього бізнесів, корпорація Powercom може запропонувати вам УПС таких моделей, як Smart King Pro Plus з серії SPR. Дані моделі є лінійно-інтерактивними, що вже говорить сама за себе. Також якщо ви хочете прилад стоечного форм-фактора, то компанія може запропонувати вам ДБЖ серії SRT. Дані найменування здатні забезпечити напруга на виході у вигляді найчистішої синусоїди. Експлуатація системою за допомогою ЮСБ роз'ємів і програмне забезпечення забезпечено. Також є можливість підключення стороннього SNMP адаптера.

Функціональні характеристики модельного ряду повірки

Дані моделі здатні до роботи при навантаженні в цілих 3000 Вольт / Ампер, або ж 2100 Ватт. Але варто розуміти, що це значення є граничним для цих пристроїв. Межі напруг дорівнюють від 155 до 300 Вольт, а перестроювання на живлення від акумуляторів займає близько 2-4 мілісекунд. Звичайно ж все залежить від того, яка у вас знаходиться модель і яку ємність мають встановлені акумулятори. Від цього будується тривалість автономної роботи в навантаженні 200 Ватт. В такому випадку прилад буде працювати 15-30 хвилин. Щоб зарядка акумуляторів пройшла успішно до 100 відсотків, вам знадобиться близько трьох годин на повний цикл. Пристрої також припускають гарячу заміну акумуляторів.

УПС даної лінійки мають досить універсальну форму, тому їх можна встановити і самостійно в вертикальному положенні. Труднощів в цьому не повинно виникнути. Або ж є можливість монтування в стандартну стійку в 19 дюймів.

Лінійний ряд представлений наступними потужностями: 1000/1500/2000/3000 Вольт / Ампер. Але якщо ми будемо розглядати серію SRT, то у неї за рахунок підвищеного значення PF пристрої можуть забезпечувати захист приладів з більш великим споживанням електроенергії. Слідчо, при підвищеному навантаженні в 2700 Ватт прилад здатний легко справлятися з поставленим завданням, а саме захистом підключених пристроїв. Автоматичний трансформатор має на борту ширші межі діапазону напруг, який забезпечує працездатність від живлення мережі при 149,4 Вольтах в мінімальному порозі і при 310 в абсолютному значенні на вході.

Пристрій здатний переключитися на режим живлення від батарей за 6-8 мілісекунд, що є досить хорошим показником. Під час навантажень в 200 Ватт прилад працює в автономному порядку від 22 хвилин до 1 години 15 хвилин. Тут вже значення варіюються від моделі УПС.

Пристрій заряджається до 90 відсотків за зразкову час о 3 годині. Одними з головних переваг цієї лінійки можна виділити як раз-таки гарячу заміну батарей, про яку ми говорили раніше. Але і до того ж можна відзначити те, що у ДБЖ можна додатково з зовнішньої сторони приєднати кілька зовнішній акумуляторів. «Холодний старт» також є відмінною функцією в лінійки даних пристроїв (тобто старт навантажень без напруги). Потужність УПС та її коефіцієнт також приємно вас здивує

Крім стандартного використання UPS за допомогою інтерфейсів USB, в приладі є спеціальний слот для SNMP карти. Він дозволяє приєднати УПС за допомогою локальної мережі, і з'являється можливість дистанційного керування і відстеження всіх станів системи. До того ж в комплекті йде фірмове ПО, яке спрощує роботу для нових користувачів.

Оцініть статтю:
48
Поки немає відгуків...
Написати коментар
17 + ? = 18
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593