Забезпечення безперебійного живлення пристроєм Powercom Raptor RPT-1025AP

Серія УПС під назвою Raptor має такі найменування пристроїв, які поділяються на два типи. Перший включає в себе код A на кінці. Такі пристрої не можуть похвалитися в своїй конструкції ЮСБ портами. А ось серія AP вже забезпечується таким гніздом. Дані моделі є бюджетними, але при цьому мають стабілізатор напруги. У даній серії техніки присутній апаратура з потужностями від 600 Ватт до 2000 Ватт.

Звичайно ж у цих моделей є кілька загальних властивостей. У них входять:

  • Вихідна напруга, яке виглядає як апроксимувати синусоїда.
  • Пристрій для стабілізації напруги
  • Технологія холодного включення, яка дозволяє включати пристрої без підключення до живлення
  • технологія енергозбереження
  • Захищеність від короткого замикання
  • Підзарядка батарей при відключеному УПС

Сьогодні у нас на огляді буде Powercom RPT-1025AP, який відомий тим, що має на борту 1 025 Ватт. У своїй конструкції у нього чотири евророзетки, а також підтримка батареї.

В поставку RPT-1025AP включені наступні елементи:

  • сам пристрій
  • провід живлення
  • Гарантія та керівництво користувача
  • USB провід
  • Носій з ПО

Powercom RPT-1025

 

Зовнішній вигляд безперебійника RPT-1025AP

Сам УПС виконано досить в стандартному вигляді, який має в своїй будові баштовий кулер. Пристрій малогабаритне.

Лицьова панель має індикатори, які вміють перемикати свої кольори і одну кнопку для експлуатації. Вона допомагає включити пристрій, а також при декількох натисканнях здатна налаштувати звук, режимом енергозбереження, а також може включити тестування системи.

Powercom RPT-1025

Якщо ми подивимося на зворотний бік нашого пристрою, то зможемо побачити чотири евророзетки, які підключені до підтримки батарей. Тут же розташовуються ЮСБ слоти в кількості двох штук, і кнопка автоматичного відключення системи.

Збоку ж спостерігаються вентиляційні шлюзи. Також варто відзначити, що наша модель має гарячу зміну акумуляторів. Щоб відкрити кришку і дістатися до них, потрібно буде відкрутити сам корпус УПС.

Внутрішній устрій RPT1025AP

Основні елементи розташовуються у відносній близькості один від одного. Звичайно ж для того, щоб виключити можливість перегріву розробники застосували технологію примусового охолодження. Кулер починає роботу тоді, коли навантаження підвищується до п'ятдесяти відсотків, а також в разі, коли система працює тільки від батарей на постійній основі.

Powercom RPT-1025 1

Плата має паралельні легко сплавляється запобіжники. Вони захищають ланцюжка пост. струму на 30 Ампер. Також ми помітили, що в платі розташовується трансформаторна установка для потоку енергії. Звичайно ж зрозуміло, що це є датчиком пристрою захисту від перевантаженості пристрою.

Powercom RPT-1025-2

Батареї ДБЖ RPT-1025 AP

У пристрої встановлено дві батареї з ємностями в 7,0 А / ч (Ампер / год).

AKB

Програмне забезпечення для RPT-1025 AP

Для того, щоб пересічний користувач міг використовувати пристрій за призначенням, розробники передбачили установку програми UPSMon Pro. Якщо ваша система працює на Linux або Windows, то ПО зможе без проблем працювати з ДБЖ. Також є підтримка програми для Андроїд.

Щоб перевірити роботу нашого пристрою, ми підключили безперебійник до нашого ПК на системі Win десятої серії. При відкритті диспетчера задач ми можемо спостерігати такий пристрій, як «Батарея УПС». Також в повідомленнях ми побачили значок нашого акумулятора. При натисканні на неї з'являється спеціальне вікно.

Ясна річ, що в цьому діалоговому вікні ми можемо налаштувати електричне живлення. У нас є два значення - від мережі або ж від акумуляторів.

Користувач також може підібрати і оптимізувати потрібну йому кількість часу роботи ПК при раптовому виключення живлення. Ще є можливість завдання пристрою, при якому мінімальному порозі електроенергії відключати УПС. Отже, цього пристрою буде достатньо для більшості сучасних завдань. А для НЕ прискіпливого користувача і зовсім цього буде за очі.

Джерело безперебійного живлення може забезпечити напруга на виході як апроксимувати синусоїди.

У разі, якщо наша навантаження досягає значення в 100 Ватт, то кількість часу роботи в автономному режимі досягає двадцяти хвилин. Але слід зауважити, що це досить мала кількість навантаження для ПК. Звичайно ж сучасні комп'ютери «їдять» набагато більше електроенергії. Тому якщо ми виставимо навантаження в 250 Ватт, то і працювати пристрій буде близько десяти хвилин. Але все одно навіть цього часу цілком вистачає для того, щоб встигнути зберегти всі життєво необхідні файли до виключення пристроїв. Але якщо ж виставити велике навантаження, яка має значення в 615 Ватт, то ДБЖ здатний забезпечити роботу ПК протягом декількох десятків секунд.

Зарядка RPT1025AP

Варто відзначити, що підзарядка батарей починає в разі, якщо живлення від мережі вимкнено. Але найголовніше - щоб УПС був включений в мережу. Повний час підзарядки - близько трьох годин. Якщо бути точним, то дві години і сорок п'ять хвилин.

Система має регуляцією напруги на автоматичній основі. Вона працює як при зниженні напруги, так і при підвищенні, в залежності від ситуацій. Під час тестів ми з'ясували, що при мінусових напрузі UPS здатне йти до 186 Вольт. Це на п'ятнадцять відсотків менше заявлених 220 Вольт. Якщо ми маємо перевищити напруга, то тут наш максимум буде близько 235 Вольт, що вже досить непогано.

Здатність до перевантажень пристрою RPT-1025 AP

Звичайно ж ми спробували перевантажити наш пристрій. У разі, якщо навантаження становить 675 Ватт, тобто на десять відсотків більше від максимального значення, то УПС працював лише дванадцять секунд. Після того, як на нього подали звичайне напруга, він спокійно почав свою роботу. А ось при подачі напруги в 800 Ватт, пристрій було здатний пропрацювати лише п'ять секунд. У такому випадку після подачі електроживлення сам він не включився, але заряджати батареї.

Оцініть статтю:
37
Поки немає відгуків...
Написати коментар
8 + ? = 16
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593