ДБЖ для екстремальних умов - Powercom TC

Уявіть, що ваше обладнання, вулична базова станція, яка нагрівається до температури понад 40°C протягом тривалого періоду часу. Чи пристрій моніторингу залізничного сполучення, де взимку температура часто буває нижче 0°C. У цих суворих умовах дуже важливий діапазон температурних допусків для ДБЖ, який захищає обладнання.

Для звичайних ДБЖ екстремально висока або низька температура, безсумнівно, призведе до фатального пошкодження, але для ДБЖ TC може вийти за межі допустимого діапазону звичайного ДБЖ (0-40°C) і адаптуватися до температури -37-74°C. TC забезпечує стабільну потужність в таких суворих умовах.

Powercom TC - це ДБЖ для захисту обладнання в екстремальних умовах, призначений для зовнішніх станцій спостереження, базових станцій, центрів управління сигналами світлофора і станцій моніторингу навколишнього середовища.

Підтримуючи розвиток 5G, Powercom розширив потужність TC до 3 кВА, щоб задовольнити величезні потреби в електроенергії базових станцій 5G. Компоненти моделі 3кВА більш довговічні, ніж 2кВА і 2,5кВА.

TC має функцію автоматичного регулювання напруги (AVR), яка перетворює нестабільна напруга в безпечне і стабільне живлення для електронного обладнання.

TC використовує запрограмовану конструкцію з сухими контактами, користувач може налаштувати попереджувальні повідомлення в певних обставинах, особливо для промислового обладнання.

TC оснащений екраном, на якому відображається напруга і температура. Система визначає температуру акумулятора і автоматично регулює напругу, щоб продовжити термін служби акумулятора.

Розширені функції TC включають в себе:

  • захист від електромагнітних і радіоперешкод
  • зовнішній акумулятор тривалого розряду
  • набір інтелектуальних розеток
  • енергозберігаюча конструкція

ТС має слот для SNMP адаптера, за допомогою мережевих карт моніторингу, менеджери можуть контролювати систему безперебійного живлення віддалено.

TC розроблений для екстремальних умов навколишнього середовища і забезпечує стабільний захист вашого промислового обладнання.

Ознайомитися з технічними характеристиками ТЗ 650-3000 Ва