Джерела безперебійного живлення для будинку

ПОТУЖНІСТЬ

ФАЗИ

ФОРМА ВИХІДНОЇ НАПРУГИ

Ємність

Серія

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

ПАРАМЕТРИ ВИВЕДЕННЯ

Для дому

CUB-650 E
CUB-650 E
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276В.
CUB-850 E
CUB-850 E
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276 В.
CUB-1000 E
CUB-1000 E
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276 В.
CUB-650 N
CUB-650 N
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276В.
CUB-850 N
CUB-850 N
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276 В.
CUB-1000 N
CUB-1000 N
Пристрій для захисту робочого місця в офісі або вдома. Забезпечує роботу в широкому діапазоні напруги від 165 до 276 В.
CUB-850N LCD
CUB-850N LCD
Джерело безперебійного живлення, для захисту робочого місця в офісі або вдома. Внутрішній стабілізатор напруги забезпечує роботи в широкому діапазоні напруг від 165 до 276 В.
ДБЖ WOW-300U,165 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210080)
ДБЖ WOW-300U,165 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210080)
Компактний Powercom WOW-300 з мікропроцесорним управлінням та світлодіодною індикацією, потужністю 300 ВА, 3 євро-розетки, час підтримки – 4 хвилини, зарядка – 4 години, 220-230 Вт, вимкнення зі звуковим сигналом при короткому замиканні, вага – 1,9 кг, функції «гарячої заміни» акумулятора та «холодного старту», вбудований EMI/RFI фільтр, час перемикання – 2-4 мс.
ДБЖ WOW-500U, 250 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210082)
ДБЖ WOW-500U, 250 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210082)
Модель WOW-500U, із ступінчастою апроксимацією синусоїди, підходить для дому, офісу, малого підприємства будь-якої сфери діяльності. Потужність пристрою – 500 ВА, вага – 2,58 кг, є 3 розетки, одна з яких із фільтрацією, час батарейної підтримки – приблизно 7 хвилин. Оффланове джерело безперебійного живлення торгової марки Powercom.
ДБЖ WOW-700U, 350 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210084)
ДБЖ WOW-700U, 350 Вт, 3 х EURO, ABM, USB (00210084)
Powercom WOW-700U — підлогово-настінний резервного типу джерело безперебійного живлення, 700 ВА, 220/230 В, 2,6 кг, USB-порт двостороннього зв'язку, 3 євророзетки, 350 Вт, час реагування – 2-4 мс, підтримки – 9 хв, зарядки - 6 год, 50/60 Гц, батарея свинцево-кислотна герметична необслуговувана, ємність 3,8 Ач при напрузі в 12 В.
ДБЖ WOW-850U, 425 Вт, 4 х EURO, ABM, USB
ДБЖ WOW-850U, 425 Вт, 4 х EURO, ABM, USB
ДБЖ Powercom WOW-850U - пристрій оптимальної потужності для комп'ютерного та побутового обладнання, потужність 850 ВА/425 Вт, вага - 3,6 кг, частота - 50, 60 Гц, час підтримки при відключенні струму - 24 хвилини, 4 євророзетки (одна - з фільтрацією), є холодний старт, Green Mode, гаряча заміна батареї, обхідний фільтр (bypass), час реагування - 2-4 мс.
ДБЖ WOW-1000U, 500 Вт, 4 х EURO, ABM, USB (00210088)
ДБЖ WOW-1000U, 500 Вт, 4 х EURO, ABM, USB (00210088)
Джерело резервного живлення Powercom WOW-1000U, потужність - 1000 ВА / 500 Вт, кількість розеток - 4 штуки, порти для підключення - RS-232 або USB, вхідна / вихідна напруга - 220 / 230 В, напруга (форма) - ступінчаста аппрокс , «Гаряча заміна» батареї, «холодний старт» обладнання, режим Green Mode, технологія ABM, є bypass-фільтр.

Інформація про вибір побутових ДБЖ: для дому, дачі чи квартири

Сучасне житло оснащується безліччю електроприладів, більшість з яких мають електронні компоненти. Невблаганна цифровізація наповнила будинки і квартири побутовою та обчислювальною технікою, яка коштує чималих грошей, але приносить своїм власникам незбагненний в колишні часи комфорт.

Симбіоз техніки і людини може відразу нівелюватися, якщо заздалегідь не потурбуватися про стабільне електроживлення домашнього електрообладнання. Недалекоглядне нехтування захисними пристроями може спричинити фінансовий і моральний збиток, а крім того-зруйнувати будь-які плани.

Для чого потрібен ДБЖ в будинку?

Фактичний стан електромереж в деяких районах нашої країни далекий від норм, що прописані в стандартах. Фактори, що провокують нестабільність параметрів мережі:

  • безперервно зростаюче навантаження;
  • знос електротехнічного обладнання;
  • порушення проектних вимог;
  • самовільна забудова та неузгоджений монтаж електрообладнання.

Все це тягне за собою перепади і сплески напруги, значні відхилення його частоти від нормативних значень. Сусідство з силовим обладнанням загрожує пусковими струмами і перешкодами.

В таких умовах уберегти дороге устаткування від передчасного виходу з ладу здатні джерела безперебійного живлення Powercom. Купити безперебійник для будинку — означає убезпечити його від аварій і уникнути незапланованих витрат.

Варіанти підключення побутових ДБЖ

Можливі такі способи застосування безперебійників у домашніх умовах:

  1. Підключення локальних ДБЖ до окремих одиниць найбільш вразливого електрообладнання.
  2. Підключення всього навантаження будинку або квартири до загального ДБЖ.

Індивідуальні ДБЖ для електроприладів

При роздільному підключенні побутових ДБЖ слід керуватися ступенем важливості безперебійного живлення того чи іншого електроприладу. Наприклад, в більшості випадків можна запросто обійтися без вентилятора або музичного центру, але небажаним буде відключення холодильника або електричної плити.

ДБЖ для освітлення

Для аварійного живлення освітлювальних електроприладів підійдуть найпростіші резервні безперебійники. Їхніх нехитрих можливостей є цілком достатньо для джерел світла будь-якого типу. Для мінімізації енергоємності при влаштуванні систем резервного освітлення бажано використовувати економічні світлодіодні або, принаймні, люмінесцентні лампи, а не лампи розжарювання.

ДБЖ для холодильника

Більш відповідальним є вибір UPS для холодильного обладнання. Компресор системи циркуляції хладогента вельми чутливий до стрибків напруги і коштує чималих грошей. Блоки управління сучасних моделей є електронними. З цих причин для захисту холодильника рекомендується застосовувати як мінімум лінійно-інтерактивний ДБЖ з чистим синусом на виході, а в ідеалі — ДБЖ з подвійним перетворенням.

З урахуванням вартості як самого холодильника, так і його вмісту, даний електроприлад підлягає першочерговому захисту. Якщо аварійні відключення електропостачання рідкісні і нетривалі, буде досить безперебійника відповідної потужності зі вбудованим акумулятором. В іншому випадку доцільно застосування UPS з додатковими АКБ.

ДБЖ для телевізора

Рекомендації при виборі UPS для телевізора схожі з вищезгаданими. У моделях, що наразі випускаються, встановлені переважно імпульсні блоки живлення, які нормально сприймають навіть апроксимовану синусоїду. Тим не менш, є високою вразливість чіпів та мікропроцесорних схем, що широко використовуються в сучасних телеприймачах. Скидання налаштувань при спонтанному відключенні живлення — також не найприємніше явище. Тому це той самий випадок, коли надмірна економія недоречна — краще купити надійний онлайн-ДБЖ і забезпечити повноцінний захист телевізора. Припустимим буде і застосування лінійно-інтерактивних UPS з вихідною напругою у формі чистої синусоїди.

ДБЖ для домашньої електроніки

З огляду на цінність інформації, що зберігається в цифрових пристроях, їх також обов'язково потрібно захищати від неприємних сюрпризів з боку електромереж. Якщо в будинку дуже багато пристроїв, які об'єктивно вимагають безперебійного живлення, варто задуматися про комплексний захист за допомогою підключення безперебійника на ввідному розподільному пристрої.

Загальний ДБЖ на вводі

Це ефективна, але досить дорога у виконанні схема. Виходячи з великої величини і різного характеру навантаження, для її впровадження потрібно придбати потужний ДБЖ із зовнішніми акумуляторами або батарейними станціями великої ємності. Якщо дозволяють фінанси, ідеальним рішенням стане використання тандему з генераторної установки і онлайн-ДБЖ. Зрозуміло, з оглядкою на сусідів, такий варіант годиться для приватного будинку, котеджу, дачі, але є практично непридатним для квартири, наприклад, через відсутність вільного простору.

Рекомендації з підбору ДБЖ для будинку

Грунтовний підбір джерела безперебійного живлення для квартири або приватного будинку передбачає ретельний аналіз ряду вихідних даних і технічних характеристик як самого об'єкта, так і ДБЖ.

Головне, що потрібно мати на увазі при виборі побутового UPS:

  1. Топологія ДБЖ залежить від характеру навантаження.
  2. Потужність безперебійника повинна становити 120-130% від сумарного енергоспоживання всіх живлених електроприладів.
  3. Ємність акумуляторів залежить від необхідного часу автономної роботи.
  4. З пунктів 1-3 випливає форм-фактор захисного пристрою і, відповідно, місце і спосіб його установки.

Для коректного підбору ДБЖ скористайтеся допомогою наших фахівців, зв'язавшись з нами одним із способів, зазначених в розділі "Контакти" цього сайту.

Співпраця з Powercom (PCM) — запорука успіху!

Асортиментний ряд джерел безперебійного живлення і нормалізаторів «Поверком» дозволяє забезпечити надійним і стабільним електроживленням житло та інші об'єкти будь-якого масштабу і рівня оснащеності. Високу якість нашої електротехніки підтверджено сертифікатами національних, європейських і американських регуляторів, що дозволяє бренду Поверком утримувати лідерські позиції на ринках по всьому світові.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці реселерів, інженерів-електротехніків, а також керівників підприємств та установ України. Пропонуємо особливі умови для постійних покупців і замовників комплексних рішень. Розгалужена мережа авторизованих сервісних центрів по всій країні здійснює гарантійну та післягаратійну підтримку обладнання.

Powercom завжди на сторожі вашого комфорту!