SKP-1500 A (тестування)

У лабораторії iXBT.com протестовано джерело безперебійного живлення SMART KING PRO 1500A з вихідним сигналом синусоїдальної форми.

ДБЖ є однією з найпопулярніших моделей серії Smart King Pro і має повну потужність 1500 ВА. Як і всі моделі серії Smart King Pro, Powercom SKP-1500A відноситься до класу Line-Interactive з «чистою» синусоїдою на виході.

В результаті тестування були зроблені висновки по комплектації і гарантії, зовнішньому вигляду і внутрішньому пристрій ДБЖ, схемотехніці пристрою.

Також була проведена оцінка наступних параметрів: якість роботи від електромережі і від батареї, холодний старт і робота з APFC, проаналізовано програмне забезпечення і робота з SNMP адаптером.

В результаті перевірки працездатності ДБЖ в реальних умовах були зроблені висновки, що схему перемикання на батарейне живлення можна вважати хорошою. Для ДБЖ з одноступінчастим стабілізатором Powercom SKP - 1500A має максимально можливі показники.

Powercom SKP-1500A може захистити підключену навантаження як від підвищеної напруги, так і продовжувати працювати від мережі, видаючи кондиційне електроживлення при падінні напруги до 170 в.

Тести роботи від батареї показали, що навіть при повному навантаженні в 900 ВАТ форма сигналу залишається наближеною до синусоїди, а синусоїда, що видається інвертором, «чистіше» ніж в електромережі.

Powercom SKP-1500A забезпечує дуже швидку перезарядку батарей: достатньо трьох годин роботи від мережі для відновлення безперебійного живлення навантаження. В офісних умовах можливе підключення до одного ДБЖ двох або навіть трьох робочих місць.

Заряд від батареї визнаний задовільним, ніяких проблем при роботі з APFC не виявлено.

ДБЖ підтримує стандарт Smart Battery, що означає можливість використання пристрою без додаткового ПЗ-для управління достатньо засобів операційної системи.

За результатами тестування, модель Powercom Smart King Pro 1500A рекомендована до застосування в сфері обчислювальної та телекомунікаційної техніки.

За матеріалами: "iXBT"