ДБЖ Powercom ONL33-II-нове рішення для захисту інфраструктури

Добре відома і затребувана серія ДБЖ ONL33 була піддана кардинальної модернізації, спрямованої на поліпшення споживчих характеристик пристроїв: істотно зменшилися їх габарити і вага, поліпшені функціональні характеристики, модельний ряд розширено до 250 кВА на окремий пристрій, а також реалізовано багато інших напрацювань компанії в області захисту електроживлення.

 

Гальванічна розв'язка

ДБЖ серії ONL33-II, як і їх попередники, побудовані за трансформаторною схемою, що гарантує можливість універсального використання для захисту найрізноманітніших пристроїв – від традиційного ІТ-обладнання (сервери, СГД і т.п.) до систем кондиціонування, технологічного обладнання та будь-якої комбінованої навантаження. Інвертор, побудований за трансформаторною схемою, дозволяє застосовувати ДБЖ там, де традиційні транзисторні схеми не можуть забезпечити необхідні пікові перевантажувальні характеристики. Крім того, забезпечується гальванічна розв'язка входу і виходу, що часто затребуване за технічними умовами експлуатації у замовників. Зокрема, саме на таких пристроях був реалізований найбільший проект початку 2012 р., коли відразу 70 ДБЖ ONL33 потужністю 120 кВА були інстальовані в установах охорони здоров'я Москви.

Стандартні моделі ONL33-II випускаються з шестипульсовим випрямлячем, але для поліпшення сумісності з генераторними установками і зниження перешкод вхідної електромережі опціонально можуть поставлятися з 12-пульсовим випрямлячем (від 60 кВА і вище). Стандартно ДБЖ підтримують функцію плавного старту для роботи з генераторами. Можлива і поставка модифікації ДБЖ для паралельної роботи, що дозволяє створювати системи загальною потужністю до 500 кВА.


Надійність та енергозбереження

 При конструюванні ДБЖ компанія POWERCOM приділяє велику увагу питанню енергозбереження, і серія ONL33-II не стала винятком. З метою економії електроенергії і поліпшення теплового режиму пристрою реалізована нова інтелектуальна система охолодження. За рахунок комбінації керованих вентиляторів з контрольним механізмом нові моделі ДБЖ досягають оптимального охолоджуючого ефекту, що самим позитивним чином позначається на надійності системи і збільшує термін її служби.

Модульна конструкція була закладена в основу ще серії ONL33 першого покоління, що значно спрощувало ремонт і обслуговування. У серії ONL33 другого покоління цей принцип був реалізований по максимуму, завдяки чому не тільки спростилася робота сервісних інженерів, але і значно зменшилися вага і габарити пристрою. Таким чином, знижені вимоги до приміщень для установки системи безперебійного живлення. До того ж пристрої мають клас захисту IP21, що додатково збільшує стійкість системи до зовнішніх впливів.

Завдяки зарядному пристрою великої потужності всі моделі серії ONL розраховані на роботи з зовнішніми акумуляторними блоками підвищеної ємності (тільки 10 - і 15-кВА моделі мають вбудовані акумулятори). Для продовження терміну служби акумуляторів передбачений інтелектуальний алгоритм роботи зарядного пристрою, що дозволяє управляти режимом плаваючого заряду.

Інтерфейси та управління

Застосування сучасного цифрового сигнального мікропроцесора для управління пристроєм забезпечує високу стабільність електроживлення і надійність роботи системи. Крім того, в новій серії ONL33-II значно поліпшений користувальницький інтерфейс. Управління здійснюється через 7-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 800х480 і можливістю дистанційного підключення через Wi-Fi-модуль. Нове русифіковане меню користувача має вбудовану систему підказок та інформаційних повідомлень. Для видачі аварійних попереджень система може використовувати голосові повідомлення, в тому числі настроюються користувачем. Для фіксації виникнення аварійних ситуацій можливий запис історії подій на флеш-карту.

Не можна не сказати про велику кількість інтерфейсів в новій серії: підтримуються не тільки традиційні RS - 232/485 і слот для установки внутрішньої SNMP-карти, але і розширений набір «сухих» контактів (16 сигнальних і 4 контакту, програмованих Користувачем), USB-порт, мережевий порт для віддаленої діагностики. Для використання спільно з ONL33-II опціонально пропонується SNMP-карта з можливістю підключення датчика моніторингу навколишнього середовища і двома USB-портами для підключення флеш-накопичувача або GPRS-модему.

* * *
Таким чином, ДБЖ серії ONL33-II реалізують новий рівень розвитку систем безперебійного живлення і повинні зайняти гідне місце на корпоративному ринку.

За матеріалами: "BYTEmag"