Новий пристрій POWERCOM ONL-M в лінійці модульних онлайн-ДБЖ

Powercom випускає різні прилади для безперебійного живлення. Усі вони відрізняються забезпеченням безпеки різної кількості пристроїв. Сьогодні ми поговоримо про нову лінійку модульних онлайн джерел безперебійного живлення. Прилад отримав назву POWERCOM ONL-M. Джерело безперебійного живлення, як ми сказали вище, є модульним. Тому він має у назві приписку ONL-M. Завдяки цьому прилад може стати оптимальним вибором для забезпечення безпеки великих центрів обробки інформації та обчислення складних завдань. Також ДБЖ стане чудовим помічником для забезпечення безпеки пристроїв, які безперервно обслуговують бізнес-процеси для комерційних структур, медичних організацій та інших компаній. Тобто, пристрій POWERCOM ONL-M має підвищену потужність, яка може допомогти у важких ситуаціях.Завдяки модульному підходу девайс дозволяє уникнути додаткових грошових витрат, тому його називають оптимальним варіантом для покупки.

Однією з відмінних рис пристрою можна відзначити його подальший апгрейд. Тобто, користувач може в майбутньому збільшити кількість акумуляторних батарей. Крім цього, система цього приладу працює за схемою N+1, яка здатна працювати на підвищених частотах і забезпечувати високу стійкість до відмови без переходу на повне паралельне дублювання, як зазвичай відбувається у випадках з моноблочними приладами. Тому для приводу в дію цієї схеми потрібно лише додати в конфігурацію пристрою зовнішній модуль, який сильно зменшує загальні фінансові витрати на покупку пристрою. Також варто зазначити додаткову інформацію щодо додавання або заміни модульних установок джерела безперебійного живлення. Є можливість їх виробництва без вимкнення всієї системи, а також без допомоги кваліфікованих фахівців.Після придбання пристрою покупець зможе самостійно розібратися.

У лінійках пристроїв були взяті до уваги всі сучасні вимоги потенційних покупців. Мінімізація витрат на виробництво деталей та подальшого виробництва, плюс апгрейд та обслуговування техніки. Застосування приладів із серії ONL-M може дозволити сильно знизити витрати на 1/3 завдяки простоті обслуговування даного пристрою, адже його налаштовувати та ремонтувати набагато легше та менш фінансово затратно.

Головні технічні ноу-хау цієї серії

Пристрій безперебійного живлення має на борту 2-й перетворювач і час перебудови на живлення від акумуляторних батарей. Тому вже можна вважати ДБЖ досить сучасним

 • Потужність обчислюється тим, що на борту ДБЖ має коефіцієнт потужності зі значенням - 1 (кВольт/Ампер = кіловат)
 • 20 кіловат/30 кіловат модулі
 • Рідкокристалічний екран, який дозволяє потенційному покупцеві досить легко експлуатувати прилад, налаштовувати та стежити за станом системи.
 • Прилад можна масштабувати за потужністю та тимчасовими проміжками експлуатації.
 • Резервація N+1 чи N+X.
 • Велике значення роботи під час перевантаження.
 • Різні конфігурації системи відкривають широкий простір для кастомізації.
 • Акумуляторні блоки всередині та зовні.
 • Система гарячої зміни акумуляторів або силових модулів.
 • Повністю автоматизована технологія мережного відстеження всіх параметрів ДБЖ
 • Вкрай просте обслуговування та експлуатація

Джерело безперебійного живлення здатне максимально гідно захистити підключені пристрої у різних ситуаціях. Великі стрибки напруги - не проблема для ДБЖ. Прилад здатний експлуатуватися протягом години під час перевантажень до 110 відсотків. 10 хвилин пристрій працює при значенні перевантаження 125 відсотків. Навіть якщо це значення досягає 150 відсотків, то ДБЖ здатний працювати близько хвилини. Одним із цікавих плюсів пристрою можна назвати його здатність змінювати напругу на шині від 192 до 240 Вольт.

Прилад ONL-M поставляється як шафа, яка розрахована на 30, 42 U, для забезпечення монтажу силових конструкцій, з потужностями 20 кіловольт/ампер або 30 кіловольт/ампер. Щоб забезпечити необхідне тимчасове значення роботи в автономному режимі, можна приєднати додаткову шафу, яка має на борту акумуляторні батареї від 9-100 Ампер/год. Або ж поєднати модулі. Сам коефіцієнт корисної дії приладу триматиметься на позначці 94.5 відсотків. Також при подальшому апгрейді самим користувачем можна досягти досить високих показників з автономної роботи, що дуже тішить. Тому можна розглянути цей варіант до покупки.