POWERCOM ONL - M новинка на ринку модульних онлайн - ДБЖ

Нова серія отримала назву POWERCOM ONL-M. ДБЖ модульного типу ONL-M є оптимальним рішенням для обслуговування великих центрів обробки даних і обчислювальних комплексів, а також обладнання, що забезпечує безперервність бізнес-процесів в комерційних структурах, на промислових підприємствах, в медичних, фінансових і освітніх установах. Модульний підхід дозволяє, уникаючи зайвих витрат, підібрати оптимальний комплект силових модулів і батарей на першому етапі і забезпечити можливість подальшого нарощування потужності без значних капіталовкладень.

Крім того, робота за схемою N+1 забезпечує підвищену відмовостійкість без необхідності повного паралельного дублювання, як це робиться у випадку з моноблочними пристроями. Так для реалізації схеми N + 1 досить додати в конфігурацію ДБЖ ONL-M додатковий модуль, що істотно здешевлює вартість отриманого рішення. При цьому додавання або заміну модулів ДБЖ можна проводити без відключення системи безперебійного живлення і без залучення профільних фахівців. Подібні роботи замовник пособен реалізувати своїми силами.

Лінійка модульних ДБЖ POWERCOM ONL-M була розроблена з урахуванням всіх сучасних вимог замовників, в тому числі, до мінімізації витрат на первинну закупівлю, а також модернізацію та обслуговування обладнання. Використання пристроїв серії ONL-M дозволяє знизити експлуатаційні витрати на третину, за рахунок того, що обслуговувати модульний ДБЖ простіше і дешевше, ніж моноблочний.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРІЇ POWERCOM ONL-M

Трифазний онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням і нульовим часом перемикання на батареї

Коефіцієнт потужності - 1 (кВА = кВт)

20 кВт/30 кВт модулі

Русифікований РК-дисплей управління

Масштабованість по потужності і часу автономної роботи

Резервування N+1 або N + X

Висока перевантажувальна здатність

Різні конфігурації

Зовнішні або внутрішні батареї

Гаряча заміна силових і батарейних модулів

Система мережевого моніторингу

Простота в обслуговуванні і експлуатації

ДБЖ ефективно захищає обладнання навіть при великих скачках потужності. Пристрій може працювати протягом години при перевантаженні до 110%, десять хвилин – при 125%, і навіть при 150% захищає обладнання Замовника протягом однієї хвилини.Однією з відмінних рис серії POWERCOM ONL-M є настроюється напруга шини – 192/216/240 в.Завдяки цьому ДБЖ може працювати з різними ланцюжками батарей – відповідно, 32/36/40 штук. Це дозволяє найбільш точно підібрати час автономної роботи і уникнути перевитрати коштів.

 

ONL-M випускаються у вигляді шафи, розрахованого на 30U або 42U, для установки силових модулів, потужністю 20кВА або 30ква. Для досягнення необхідного часу автономії можна підключити зовнішній батарейний шафа з батареями від 9 до 100 Ач або поєднувати силові модулі і батарейні блоки всередині однієї шафи.ККД пристрою становить 94,5% (навіть при роботі не на повне навантаження), що є високим показником для обладнання даного типу.Застосування пристроїв нового модельного ряду дозволяють створити максимально надійну систему безперебійного живлення, що володіє великим початковим потенціалом і широкими можливостями для подальшої модернізації.