Потужна батарейка. Огляд ДБЖ POWERCOM VRT-3000

Модель ДБЖ Powercom VRT-3000 підійде для захисту від перепадів напруги серверного, телекомунікаційного обладнання, груп ПК.
Зібрано модель в суцільнометалевому корпусі. Основний спосіб установки в 19 "стійку (форм-фактор 2U), якщо стійки немає або немає необхідності в ній, може встановлюватися за допомогою ніжок, на підлогу.
ИБП Powercom VRT-3000
 VRT-3000 (2700 В) старша модель серії, в якій є ще моделі 1000 (900 В), 1500 (1350 В), 2000 (1800 В).
На передній панелі корпусу розташований РК-дисплей, індикатори, кнопки управління. На екрані відображається основна інформація, вхідний-вихідний напруга, частота, навантаження, заряд батареї.
ИБП Powercom VRT 3000 1
Вихідна напруга в вигляді чистої синусоїди і поріг відхилення частоти напруги задається користувачем програмно.
Гаряча заміна батарей відбувається не виймаючи пристрій зі стійки, для цього необхідно відкрити передню панель, попередньо перевести пристрій в обхідний режим.
Акумуляторна батарея складається з 6 акумуляторів 12 В, ємністю 9 Ач. Для заряду їх на 90% необхідно до 4 годин.
На задній панелі ДБЖ розташовані 2 штуки 80 мм вентилятора охолодження, 8 вихідних роз'ємів IEC320-C13, два інтерфейси RS-232 і USB 2.0, слот для карти SNMP, аварійний EPO-роз'єм і додатковий батарейний коннектор для підключення додаткового акумулятора.
Вхідні роз'єми розділи на дві групи, з можливість індивідуальних налаштувань. Програмно можна задати яке обладнання ДБЖ буде підтримувати до повного розряду акумулятора, а які пристрої відключити від батарейній підтримки раніше.
З нових функції слід зазначити, режим високої ефективності, при стабільному напрузі в електромережі, відфільтроване напруга безпосередньо подається на пристрої. При зміні якості вхідного напруги, ДБЖ моментально переключається на подвійне перетворення енергії. Ця функція дозволяє підвищити ККД пристрою з 89 до 97%.
Додатково пропонується SNMP-плата NetAgent II з власним ARM-процесором, що забезпечує управління ДБЖ по протоколах SNMP або HTTP. Її можна доповнити приставкою NetFeeler II, яка являє собою датчик, здатний вимірювати з точністю ± 3% поточну температуру повітря і вологість, а також «бити на сполох» при досягненні цими параметрами заданих порогових рівнів.
При перевірці порога напруги, при яких ДБЖ переходить на батарейне живлення, з'ясувалося, що при рівні навантаження (близько 10% від номінальної) перехід відбувається при 120 В, повернення в онлайновий режим при 190 В.
висновки:
Powercom VRT-3000 являє собою надійний інструмент захисту груп ПК або серверів. Він може працювати в стандартній 19 "стійці, так і стояти окремо. Велика потужність, 3000 ВА, дозволяє підключати до нього досить вимогливі пристрої, а вісім вихідних роз'ємів дозволяють зробити це безпосередньо.
Вбудований дисплей дозволяє управляти POWERCOM VRT-3000XL прямо на місці, а за допомогою різного софта і додаткових карт це можна робити і віддалено по протоколам HTTPS, SSL, SSH, SNMP v3.0, RFC1628 (ДБЖ MIB). Продумана схема заміни акумуляторів дозволяє робити це, не вимикаючи ДБЖ і залежну від нього техніку.
Нарешті, завдяки тому, що POWERCOM VRT-3000 відноситься до типу онлайн ДБЖ, він надає максимально можливий захист апаратури від перепадів напруги, відключення живлення, високовольтних імпульсів. А завдяки спеціальній функції, цей ДБЖ навіть може працювати з ККД рівним 95%, зберігаючи при цьому всім свої функції.