Оглядова стаття: ДБЖ POWERCOM модель серії Vanguard

Багато моделей джерел безперебійного живлення підходять до застосування у різних сферах. Але сьогодні ми поговоримо про ДБЖ Powercom VRT-3000, що дозволяє підтримувати безперебійне забезпечення безпеки підключених пристроїв від нестабільної електричної мережі. Пристрої серверного призначення, телекомунікаційні прилади або кілька персональних комп'ютерів, об'єднаних у групу, працюватимуть у штатному режимі постійно. Яке перше враження залишає це джерело безперебійного живлення?

Опис моделі Powercom VRT-3000

Пристрій є цільною установкою, зібраною в металевому корпусі. Установка девайса проводиться за рахунок монтажу приладу у звичайну стійку формату 19``. Звичайно, користувач може вдатися до допомоги звичайних ніжок. Вони також чудово допоможуть провести монтаж приладу на підлогу. 

ИБП Powercom VRT-3000

Пристрій VRT-3000 має потужність 2700 Вольт, якщо розглядати більш старшу модель приладу. Також серія має інші моделі, завдяки яким користувачі можуть вибирати девайси потужнішого сегмента. Є прилади 900 Вольт, 1500 Вольт та 1800 Вольт. Тому вибір досить великий для потенційного покупателя.

РК-екран Powercom VRT-3000

Тепер детальніше розглянемо структуру пристрою. Спереду можна побачити рідкокристалічний дисплей, який останнім часом часто використовується в джерелах безперебійного живлення. Завдяки ньому користувач може в режимі реального часу відстежувати всі необхідні процеси в електричній системі та налаштовувати пристрій індивідуально. Стан вхідної напруги, загальний стан справ у системі – усе це у вигляді інформації на інформаційному табло. Передня панель також має необхідні індикатори та кнопки експлуатації пристрою.

ИБП Powercom VRT 3000 1

Напруга на виході як чиста синусоїда потрапляє прямісінько в джерело безперебійного живлення, так як воно налаштовується повністю автоматичному режимі за допомогою програмного забезпечення. Така сама ситуація з відхиленнями частоти напруги.

Завдяки гарячій заміні акумуляторів користувачі можуть охоче звертати увагу на цей пристрій. Звісно, ​​цей чинник утворюється рахунок легкої зміни батареї, не відключаючи прилад від стійки. Щоб замінити акумулятор, потрібно відкрити зовнішню кришку, перед цим змінити режим роботи приладу в обхідний.

Акумуляторний блок включає шість батарей по 12 Вольт, які мають ємності 9 Ампер/Годин. Щоб зарядити акумулятори до 90 відсотків, потрібно витратити близько чотирьох годин.

Задня панель VRT-3000

Задня панель безперебійника включає два вентилятори, які мають діаметр 80 міліметрів. Також ззаду можна спостерігати два роз'єми на виході, інтерфейси формату RS-232 та USB 2.0, яких у корпусі дві штуки. Також присутня багатьом слот під карту SNMP форм-фактора. Корпус у задній частині має спеціальне гніздо формату EPO, яке є аварійним. Ще один конектор для акумулятора, який сприяє монтажу зовнішньої додаткової батареї, також є.

Можна поділити гнізда на виході на два окремі види. Перший включає роз'єм, який має можливість індивідуального завдання певних налаштувань. За допомогою програми користувач може самостійно давати необхідне обладнання, яке матиме підтримку ДБЖ до досягнення остаточної розрядки батарей, або які можна вимкнути від акумуляторної підтримки раніше.

Звичайно, пристрій має деякі нові технології, серед яких можна виділити режим роботи з високою активністю. Якщо напруга в системі досить стабільна, то ДБЖ працюватиме на підвищених потужностях, фільтруючи вхідну напругу без посередників, яка надходить на підключені прилади. Щоб змінити якість вхідної напруги, джерело безперебійного живлення швидко перебудовується працювати з подвійним перетворенням. Технологія дозволяє працювати девайсу на великих значеннях коефіцієнта корисної дії, який може досягати 97 відсотків.

Що входить до комплекту VRT-3000?

Комплектація має додаткову плату формату SNMP під назвою NetAgent II. Вона має власний процесор ARM форм-фактора, що дозволяє забезпечувати експлуатацію безперебійника за допомогою необхідних протоколів SNMP чи HTTP. Плата має здатність виміру, яка має точність близько 3 відсотків похибки. Виробляються вимірювання температури повітря та вологості.

У разі виміру порога напруги в мережі, за допомогою яких джерело безперебійного живлення здійснює переключення на роботу від акумуляторів, з'ясовується, що після досягнення значень навантажень близько 10 відсотків відбувається перебудова при 120 Вольтах. Повернення в режим онлайн-експлуатації – по досягненню 190 Вольт включно.

Висновки щодо Powercom VRT-3000

Пристрій можна виділити як відмінний пристрій для забезпечення безпеки підключених мережних пристроїв. Робота зі стандартною стійкою 19, як і без неї є безперечним плюсом. Високі показники потужності та велика кількість приладів у лінійці дозволяють користувачам вибирати певні пристрої під необхідні фронти робіт. Тим більше ДБЖ старших моделей дозволяє підключати потужніші прилади.

Завдяки вбудованому дисплею користувач може контролювати всі процеси, які відбуваються в електричній схемі. Працюючи з різним софтом потенційний покупець може збільшити спектр застосування ДБЖ. Робота з різними протоколами стає можливою. Заміна акумуляторних батарей гарячим способом також можна виділити як безперечний плюс.

ДБЖ є онлайн-типом, тому за допомогою цього можна досягти високого значення забезпечення безпеки підключених приладів від нестабільної мережі та напруги, що сходить. Крім того, користувач може збільшити ККД приладу до високих значень.