Онлайн ДБЖ Powercom VRT тепер з IEC роз'ємами

Онлайн ДБЖ серії Vanguard VRT доступні для замовлення виходять роз'ємами IEC. Моделі представлені потужністю 1000,1500, 2000, 3000 ВА

 ДБЖ серії VRT при експлуатації поза стійки можна встановити як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. В останньому випадку необхідно прикріпити до однієї з довгих боковин корпусу дві пари пластикових опор з комплекту поставки. При установці в вертикальному положенні акумуляторні батареї розташовуються в нижній частині корпусу, що підвищує стійкість всієї конструкції. З огляду на габарити даної моделі, установка у вертикальному положенні дозволить заощадити чимало місця

Особливість серії VRT, висока ефективність роботи, коефіцієнт потужності 0,9 з функцією PFC (корекція коефіцієнта потужності) і синусоїдальна форма вихідної напруги, які забезпечують чисте і стабільну напругу для критично важливого пристрою. У всіх моделей серії VRT є багатофункціональний ЖК-дисплей, який дає можливість моніторингу і конфігурації пристрою. Для підключення до комп'ютера використовуються порти USB і RS-232, слот для установки SNMP карти. Для управління ДБЖ через ПК слід використовувати спеціалізоване програмне забезпечення UPSMON Pro.

Для збільшення часу роботи від батарей передбачена можливість підключення одного або двох додаткових зовнішніх акумуляторних блоків. Вони з'єднуються з ДБЖ через спеціальний роз'єм на задній панелі.

В ДБЖ передбачений порт аварійного відключення (EPO), який дозволяє відключити подачу напруги на підключене устаткування за допомогою встановленого користувачем в віддаленому місці вимикача з розмикаючими контактами. При розмиканні контактів порту EPO устаткування, що захищається відключається негайно, без виконання стандартної процедури завершення роботи через програмне забезпечення управління живленням. Для повторної подачі живлення на вихідні роз'єми ДБЖ необхідно відновити ланцюг порту EPO і вручну запустити ДБЖ.

Моделі ДБЖ Powercom серії VRT застосовуються для захисту серверів і іншого відповідального обладнання.