Лінійно-інтерактивний ДБЖ Powercom SPR-1500A

На тестуванні побувала універсальна модель середньої потужності – SPR-1500A. лінійно-інтерактивний ДБЖ подає на вихід напругу правильної синусоїдальної форми, що дозволяє його віднести до класу SMART пристроїв.

В огляді досить докладно описані всі аспекти роботи з SRT-1500: від установки і підключення до управління режимами роботи і супроводжуючого програмного забезпечення.

Зокрема автором була відзначена практично безшумна робота ДБЖ завдяки наявності пасивної системи охолодження, що в свою чергу, дозволяє розмістити його в безпосередній близькості від робочого місця без дискомфорту для співробітників. Крім цього, наявність восьми вихідних розеток дозволяє підключити велику кількість пристроїв без використання розгалужувачів.

В якості додаткових плюсів також відзначалися наявність блоку автоматичного регулятора напруги( AVR), функція «холодного» старту, великий набір комунікаційних інтерфейсів для зв'язку з ПК і фірмова технологія Advanced Battery Management, яка сприяє продовженню терміну служби акумуляторних батарей.

Як недолік відзначено відсутність можливості» гарячої " заміни акумуляторних батарей, але це мінус компенсується вельми лояльною вартістю пристрою.

В цілому враження новинка залишила хороше, що було відзначено експертами у висновках до даного огляду: «виходячи з результатів випробувань, ми можемо рекомендувати ДБЖ Powercom SPR-1500A для захисту електроживлення групи з декількох встановлених поблизу ПК, а також серверів і комунікаційного обладнання. На закінчення нагадаємо, що в серії Smart King PRO+ представлені чотири моделі різної потужності — таким чином, покупці зможуть підібрати підходящий варіант у відповідності зі специфікою наявного обладнання».

За матеріалами: "Compress"