ДБЖ POWERCOM на виставці Computex 2017

В кінці травня відбулася одна з найбільших промислових виставок в Тайвані - Computex 2017, вже в 37 раз продемонструвала основні напрямки в розвитку техніки на найближчі роки. У цьому році основними напрямками виставки стали: роботизация процесів, інтернет речей, в тому числі промисловий інтернет речей, рішення в ігровій індустрії, презентація інноваційних стартапів, бізнес рішення різного рівня складності.

Традиційно представила свій стенд на виставці компанія Powercom.

Були представлені рішення для безперебійної роботи для домашніх і офісних комп'ютерів, для захисту мережевого обладнання, а також рішення для великих промислових підприємств і ЦОД.

Модельну лінійку ДБЖ Powercom MACAN розширили моделями:

Macan Comfort, один з найменших за розміром онлайн ДБЖ, з вражаючим коефіцієнтом використання електроенергії рівному 1. Модель оснащена великим інформаційним дисплеєм і сучасної тихою системою охолодження, 6 швидкісних вентиляторів працюють практично безшумно

Macan Rack & Tower (MRT) потужністю 1000 ВА, 2000. ВА і 3000 ВА, з подвійним перетворенням електроенергії і вихідною напругою у вигляді правильної синусоїди.

Модель є універсальною і може встановлюватися в стандартну стійку або за допомогою спеціальних підставок використовуватися окремо, при цьому РК-дисплей повертається відповідно до розташування ДБЖ.

Були презентовані нові моделі ДБЖ для промислового використання, серія DRU і PBM.

Powercom DRU, ДБЖ для захисту програмованих контролерів, виробничого обладнання, систем управління. Потужністю 500 ВА і 850 ВА, призначене для монтажу на DIN рейку.

Серія Powercom PBM відноситься до рішень забезпечення безперебійного живлення устаткування для вуличного розміщення. Потужність 2000 ВА. Відрізняються широким діапазоном робочих температур від - 37 ° С до + 74 ° С

У серії модульних ИБП був представлений Powercom ONL-M з подвійним перетворенням напруги.

Серед рішень по забезпеченню безперебійного живлення для домашніх комп'ютерів, офісу та дрібної техніки були представлені оновлені моделі Vanguard, Raptor, Imperial.

Онлайн ДБЖ Powercom Vanguard потужністю від 1000 до 3000 ВА з подвійним перетворенням електроенергії і напругою у вигляді правильної синусоїди на виході.

Лінійно-інтерактивних ДБЖ серії Raptor, з оновленим ЖК-дисплеєм, оснащений стабілізатором напруги (AVR). Для тривалої підтримки є можливість підключення до нього додаткових акумуляторних батарей.

Лінійно-інтерактивні ДБЖ Imperial з напругою у вигляді апроксимованої синусоїди, виконаний в корпусі для підлогової установки і обладнаний РК-дисплеєм, який розміщений на лицьовій панелі.