Як і чим забезпечується постійне електроживлення стоматологічних клінік?

Давайте на секунду задумаємося і уявімо у себе в голові таку ситуацію: людина приходить в стоматологічну клініку. Він записався на прийом, його викликали в кабінет, і він сідає в крісло. Лікар, він же стоматолог, збирається виробляти свою роботу. Йому належить попрацювати в зубному каналі пацієнта, ніж він, власне, і починає займатися. Вірніше, цю операцію можна назвати реставрацією і застосуванням нанесення і засвічування фотополімерних матеріалів для того, щоб приклеїти пацієнтові брекети. Для цього йому необхідна спеціальна апаратура, яка зможе просвердлити кістка і встановити імплантати. Але в якийсь момент на деяку кількість часу в усьому відділенні просто вимикається світло.

Звичайно ж дану ситуацію можна собі легко уявити, так як в мережі іноді можуть траплятися різкі перепади напруги, через що вся електросистема може просто вийти з ладу. Тому об'єктивно важливо встановити ДБЖ, як мінімум на 6 годин. Також перешкодити процесу роботи стоматолога можуть перешкоди з імпульсами та інші відхилення мережі. І в таких випадках так само лампа з фото полімером або спеціальний апарат для терапевтичних цілей може перестати запускатися. Також в лабораторіях можуть перестати функціонувати прилади для ливарних робіт, принтери з 3d печаткою, пристосування для термічного пресування та інші складні прилади. Для них зміна звичного режиму роботи може бути фатальною. І не тільки через якість роботи, а й з-за загрози пошкодження результату її роботи. Якщо пропаде живлення, заготівля буде зіпсована.Тому за таким обладнанням потрібно стежити максимально пильно і обережно.

ИБП для стоматологических кабинетов

Звичайно ж потрібно розуміти, що при проектуванні стоматологічної, і взагалі будь-якої клініки, потрібно враховувати той момент, що електрика може несподівано прірву. Тому ще на самому початку будівництва і проектування об'єкта потрібно серйозно задуматися про придбання безперебійного джерела живлення.

Якщо ви спантеличилися вибором ДБЖ для котлів, читайте наш "Кейс по забезпеченню безперебійного живлення опалювальних систем" або наші рекомендації підбору за параметрами безперебійників для котлів і приймайте усвідомлене рішення якої потужності купити і який саме пристрій.

Як вирішити проблему захисту від стрибків напруги?

Тепер перейдемо до вирішення цієї проблеми. Насправді, їх може бути кілька. До основних віднесемо наступні варіанти:

  • потрібно організувати максимально можливий захист ваших електричних приладів по всій клініці;
  • організувати захист важливіших зон або груп устаткування;
  • можна підійти до цієї проблеми і з комбінованої точки зору. Тобто, постаратися захистити в загальному сенсі всю локальну мережу, але більшу увагу приділити важливим її ділянках.

У тій ситуації, якщо у вашій системі перебої трапляються вкрай рідко, або зовсім вони не відбуваються, то в даному випадку можна застосовувати лише стабілізатор, який зможе забезпечити вашої мережі стабільну роботу. Але в більшості своїй, якщо ваш будинок розташовується у великому місті, то відключення електрику ніколи не можна виключати. У цьому випадку варто задуматися про придбання УПС, який зможе забезпечити безперебійну роботу вашої електричної апаратури навіть після виключення основного живлення. Воно також посприяє нормалізації напруги.

Що потрібно знати при покупці і виборі ББП для стоматології?

1.Його потужність

Ви повинні знати, скільки енергії споживають всі ваші електричні прилади разом узяті. Вже відштовхуючись від цієї інформації, потрібно дивитися на те, яку потужність може дати той чи інший ДБЖ, і купувати його з запасом.

2.Якість напруги на вході

Звичайно ж варто вибирати таке джерело живлення, у якого напруга буде виглядати як "чиста" синусоїда. Це буде найоптимальнішим варіантом.

3.Типи УПС

Щоб забезпечити найкращий захист ваших приладів в стоматологічній клініці, потрібно відштовхуватися від двох типів УПС: це лінійно-інтерактивний тип і онлайн тип, який має подвійний перетворювач.

Якщо розглядати перший тип, то він дозволить переключитися на живлення від батарей при екстреному відключенні мережі за 2-4 мілісекунди. Але для деякого обладнання дане кількість часу може згубно вплинути на роботу в подальшому.

4.Час роботи в автономному режимі.

5.Як поводиться UPS з перевантаженнями і як працює при великих імпульсних токах

6.Як можна встановити УПС

Звичайно ж різні ИБП мають свої габарити. І тому перед покупкою ретельно продумайте, куди ви будете його закріплювати і яким чином. Також його площа залежить від кількості видається потужність і кількості батарей всередині корпусу.

7.Шумність ДБЖ

Якщо ми будемо розглядати онлайн моделі, то вони досить гучні. Це теж варто враховувати перед покупкою.

8.Наявність фільтра для імпульсних перешкод

9.Наявність чека на технічне обслуговування

Найкращі варіанти УПС для стоматологічної клініки

Як і завжди, ми завжди радимо нашим читачам звернути увагу на лінійку Powercom, яка вже давно зарекомендувала себе на ринку УПС. З моделей можна виділити наступні найменування:

  • У тому випадку, якщо потрібно забезпечити захистом велику клінічну лікарню, яка споживає більше 30-40 кіловат, то вам відмінно підійдуть УПС Vanguard, ONL. Моделі VGD-II (від 10 до 500 кіловат), VGD-33 (від 10 до 40 кіловат), ONL-II (від 10 до 250 кіловат)
  • У тому випадку, якщо у вас невелика лікарня, кілька кабінетів або пристроїв, які споживають від 12 до 25 кВт, то тут варто задуматися про покупку УПС Vanguard, ONL. Модельний ряд VGD-II (від 10 до 500 кіловат), VGD-33 (від 10 до 40 кіловат), ONL-II (від 10 до 250 кіловат)
  • У тому випадку, якщо потрібно захистити маленький кабінет або невелику групу пристроїв, які споживають від 1 до 10 кіловат), то ваш вибір - 1 фазний УПС Vanguard, модель VGS (від 1 до 10 кіловат)

Тепер варто розглянути лінійку Vanguard VGS краще

Вони мають різну потужність в своєму ряду, починаючи від 1000 Ватт і закінчуючи 10000. 1 фазні УПС легко можуть забезпечити роботи вихідної напруги від 220 вольт до 240, і частоту в районі 50-60 герц. Ці показники можна задати в налаштуваннях. Гарантійний талон на них йде він двох років, а на акумулятори - один рік.

Powercom VGS

Звичайно ж не варто забувати, що для певних апаратів можна застосовувати УПС та з потужностями від 1000 до 3000 Ватт. Вони мають у своїй будові евророзетки, які можуть легко підключити більшість обладнання.

У тому випадку, якщо вам необхідно створити всі умови для захисту вашого особистого кабінету або маленької клініки, то в цьому випадку вже знадобиться пристрій з потужність 6000, а то і в 10000 Ватт.

Все суто індивідуально і залежить від кількості пристроїв в мережі. Вони мають підключення за допомогою клемної колодки і здатні подавати стабільну напругу на все обладнання.

Не варто забувати про те, що моделі здатні працювати при напрузі від мережі в значеннях від 120 до 276 Вольт, при цьому в режимі реального часу стабілізувати вхідний напруги, навіть не переходячи на роботу від акумуляторів. При всьому при цьому забезпечується безперебійна робота всіх пристроїв.

Вся лінійка має невеликі габарити. В цьому і полягає їх одне з основних переваг. При маленькій площі вони здатні працювати з безліччю пристроїв. Але якщо ж вам не вистачить потужності, то просто знайдіть варіанти з кількома батареями.

Також всі моделі цієї лінійки обладнані дисплеєм, який дозволяє користувачеві управляти пристроєм на ходу і відстежувати всю необхідну інформацію.

Коротко переваги Powercom VGS:

  • Має синусоїдальну форму напруги на виході з невеликими відхиленнями
  • Екран повністю російською та іншими мовами
  • невеликі габарити
  • Має високий ККД при роботі
  • Функція ABM 3-го покоління - алгоритми зарядки акумуляторів з режимом зарядки пост. струмами і напругами.
  • Є гнізда ЮСБ та RS-232, внут. слот для SNMP-карт
  • Технологія екстреного відключення EPO
Оцініть статтю:
28
Поки немає відгуків...
Написати коментар
48 + ? = 50
Введіть капчу
2024 © ТОВ «Ексім-Стандарт», ЕДРПОУ 328565593