Дистанційна робота офісу Powercom

Шановні партнери!

Не дивлячись на складну ситуацію, ми продовжуємо працювати віддалено.

Ми дотримується всіх рекомендації та предпісанія- були скасовані всі заплановані заходи і зустрічі перенесені в онлайн-формат, а співробітники перейшли на віддалену роботу, адже безпека персоналу компанії і наших партнерів є пріоритетом для нас.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб мінімізувати вплив ситуації, що склалася на діяльність компанії. Адже продукти POWERCOM забезпечують безперебійне електроживлення інфраструктур лікарень, транспортних і логістичних компаній, центрів обробки даних, наукових і освітніх установ, банків, аеропортів і транспортних служб.

Ми знаємо, що користувачі розраховують на наше обладнання і потребують його кожен день, тому гарантуємо, що поставки в період віддаленої роботи будуть організовані максимально ефективно:

1. Постачання устаткування Відвантаження здійснюються в плановому режимі.

2. Підтримка партнерів Наші менеджери на зв'язку:

Ми завжди доступні для запитів поштою та за телефонами. Розрахувати проект або запросити комерційну пропозицію: info@exims.com.ua і a.kedis@exims.com.ua

3. Сервісна підтримка З будь-яких питань сервісу та технічного обслуговування обладнання POWERCOM звертайтеся, будь ласка: info@exims.com.ua і a.kedis@exims.com.ua

Будьте здорові. Слідкуйте за нашими новинами!