Нові високо ефективні онлайн ДБЖ Macan MRT і MAC

Представляємо нову серію онлайн ДБЖ Macan Comfort, в двох типорозмірах зі значним коефіцієнтом потужності PF = 1. Серія поповнилася моделями в універсальному корпусі для стійки серія MRT і моделі баштового типу, для підлогового розміщення MAC.

Випускаються моделі потужністю 1000,2000,3000 ВА.

Powercom MRT

Нові пристрої відрізняються багатим набором функцій, вдосконаленими технологіями, сучасними комплектуючими.

Powercom MAC

Джерела безперебійного живлення Macan побудовані за технологією подвійного перетворення, що забезпечує вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди і нульовий час перемикання на режим роботи від батареї. Можуть застосовуватися для захисту вимогливого до якості напруги обладнання: серверного обладнання, інженерних систем, медичного обладнання.

Високу ефективність використання забезпечує коефіцієнт потужності PF = 1. Для користувач доступні такі функції, для збільшення часу автономної роботи - підключення додаткових батарейних блоків, віддалений моніторинг, режим високої ефективності.

При цьому корекція коефіцієнта вхідної потужності становить 0,94, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати, а функція інтелектуального управління акумуляторами з температурною компенсацією продовжує термін служби батарей і підвищує надійність системи резервного живлення.

Пристрої спроектовані для експлуатації в складних умовах - широкий діапазон вхідної напруги від 120 В до 300 В, дозволяє виконувати свої завдання при нестабільному живленні.

Моделі обладнані сучасною системою охолодження, з 6 режимами роботи вентилятора, що дозволило значно знизити шум від роботи пристрою.

На передній панелі приладів розташований інформаційний екран, на який виводитиметься інформація про стан мережі, заряді батарей, режим роботи та навантаження. У серії MRT екран адаптується в залежності від розташування пристрою, для зручності зчитування інформації.

Моделі серії поставляються зі стандартними 2-3 (в залежності від моделі) євро розетками Schuko. У комплекті з пристроєм йде фірмове ПО для віддаленого управління пристроями.

Завдяки своїм компактним розмірам ДБЖ можуть бути встановлені в офісі, так і в промисловому приміщенні.

Особливості серії:

  • Онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням і нульовим часом перемикання на акумулятори

  • Активна корекція коефіцієнта потужності

  • Режим високої ефективності

  • Вихідний коефіцієнт потужності PF = 1 для максимальної продуктивності

  • Функція переходу ДБЖ на байпас

  • Захист від перевантаження і короткого замикання

  • Індикація рівня заряду батареї

  • 6-швидкісний вентилятор охолодження для зниження рівня шуму