Powercom на виставці Canton Fair

Міжнародна китайська виставка-ярмарок експортних та імпортних товарів в Гуанчжоу кантонська ярмарок-Canton Fair збирає на виставковій площі 118 млн кв.м. виробників електроніки, побутових електроприладів, освітлювального устаткування, транспортних засобів, запасних частин, апаратних засобів і інструментів, будівельних матеріалів і комплектуючих.

Powercom на выставке

В цьому році основний технічний розділ виставки був присвячений устаткуванню розумного будинку, і одним з напрямків було забезпечення безперервного живлення для розумних технологій.

Компанія Powercom вперше брала участь на цій виставці і представила на ній свій асортимент максимально широко. Крім презентації новинок були показані популярні моделі лінійно-інтерактінвих ДБЖ серії Spider, Imperial, Raptor; всі серії SMART ДЖБ і онлайн ДБЖ серії Vanguard в різних форм факторах і потужностях.

Powercom VRT

Серед новинок була представлена ​нова серія онлайн ДЖБ Macan MRT. Це вдосконалені моделі, з коефіцієнтом потужності рівним 1. Виконані в універсальному корпусі з можливістю встановлення в стійку або на підлогу. Оснащені великим поворотним екраном, всіма необхідними комунікаційними портами, і мають багатий функціонал - підключення додаткових батарейних блоків, можливість підключення SNMP карти для організації моніторингу і т.п.

Powercom MRT

Нова серія онлайн ІБП баштового типу Macan Comfort, які володіють прекрасними характеристиками, оновленою системою охолодження. Шість швидкісних режимів роботи вентилятора допоможуть уникнути зайвого шуму при роботі.

Поруч зі звичними одно- і трифазними джерелами безперебійного живлення, були представлені промислові моделі.

З новинок показаний була серія DRU, потужністю 500ВА і 850ВА. Призначена для монтажу на DIN рейку, може працювати при широкому діапазоні температур, має вбудований захист від перенапруги, необхідний набір комунікаційних портів, включаючи RS232. Застосовуються такі моделі для захисту програмованих контролерів, виробничого обладнання, систем управління та іншого подібного обладнання.

Powercom DRU

Прогнозованим на виставці, виявився інтерес до лінійно-інтерактивним моделям. Збільшився попит на моделі онлайн і трифазні ДБЖ, для забезпечення захисту промислового обладнання.