Серія ДБЖ INFINITY поповнилася новими потужними моделями

В Україні доступні до замовлення старші моделі популярної серії ДБЖ INFINITY, потужністю 1100 ВА (770 Вт) і 1500 ВА (1050 Вт)

Powercom INF-1100

ДБЖ серії INF призначені для тривалої підтримки обладнання. Лінійно-інтерактивні ДБЖ забезпечують вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди. Спільно з підключеними акумуляторами здатні підтримати обладнання до 12 годин, в залежності від навантаження і потужності акумуляторів. ДБЖ працюють на шині 24 V, що дозволяє підключити паралельно не менш двох акумуляторів 100 Ач ~ 200 Ач

Powercom INF-1100-2

Завдяки вбудованому стабілізатору, вирівнюють напругу без переходу на батареї в діапазоні від 140-280 В. Зарядний пристрій 15 А, дозволяє швидко зарядити навіть потужні акумулятори.

Powercom INF-1100-3

Моделі серії обладнані РК-дисплеєм на якому відображається основна інформація про стан мережі, заряд батарей. Управління ДБЖ можна організувати віддалено через фірмове програмне забезпечення, або підключившись через USB порт.

Серія розроблена для захисту обладнання в приватному будинку, підходить для захисту газових і твердопаливних котлів, насосів високого тиску, освітлення, відео спостереження. Чи не вимогливих до зовнішніх умов, пилу, температурного режиму і можуть встановлюватися в житлових приміщеннях, мають низький рівень шуму.