Оновлена версія ПЗ для управління ДБЖ в віртуальних мережах UPSMON Pro 2.3

Програмне забезпечення від компанії Powercom створено для зручного управління та контролю електропостачання пристроїв.

Віддалено за допомогою програми  UPSMON Pro 2.3  можна отримати інформацію про стан мережі, серверів, рівні захисту обладнання в цілому. Всі дані вносяться в журнал подій і можна проаналізувати інформацію за певні періоди. Система допоможе в разі серйозних перебоїв в електромережі правильно завершити роботу серверів і окремих комп'ютером і зберегти дані. Налаштування дозволяє встановити параметри при яких програма проаналізує стану ДБЖ і безпечно збереже дані, після чого відключить пристрої. При тривалому відключенні електроенергії на підставі заряду батарей ДБЖ програма визначити необхідний час роботи пристроїв, і відключить їх в разі необхідності, при відновленні подачі електроенергії допоможе швидко відновити роботу пристроїв.

Для ДБЖ типу онлайн реалізована можливість управління групами розеток. Ви віддалено можете задавати пріоритети на підключене устаткування, яке треба підтримати максимально довго, а які пристрої можна відключити від живлення.

Основні доопрацювання системи торкнулися організації роботи в віртуальних мережах, були додані рішення Vmware, для забезпечення безперебійної роботи віртуальних машини, з різними операційними системами.

Для віддаленого доступу тепер не обов'язково встановлювати SNMP адаптер, з'єднання з ДБЖ відбувається по USB або RS-232 порту, а подальше управління через програмне забезпечення.

Версія UPSMON Pro 2.3 для скачування