ДБЖ Powercom Imperial, тестування моделі IMD-1200AP

Лінійно-інтрактівні ДБЖ Powercom Imperial можуть застосовуватися, як для захисту робочого місця, так для торгового обладнання або груп комп'ютерів. У серії представлені моделі різної потужності: для базового захисту ПК IMD 525АР - IMD825АР, для захисту груп комп'ютерів і апаратів IMD 1025АР - IMD3000АР.

Система управління ДБЖ побудована на базі мікропроцесорного управління.

На тестування потрапила модель IMD 1200АР, її часто використовують для захисту торгового обладнання, касових апаратів, терміналів.

Powercom IMD1200

 

Комплектація:

ДЖБ

Інструкція, гарантійний талон

Кабель для підключення до мережі

2 кабелі для підключення обладнання

USB кабель

кабель для підключення телефону RJ-11

диск з програмним забезпеченням

 

Корпус джерела безперебійного живлення виконаний з металу, чорного кольору, з сірою декоративною накладкою на передній панелі.

На передній панелі розташована кнопка включення / вимикання, і інформаційний екран. На LED-екран виводитися інформація про заряд батареї, режим роботи, несправності, інформація підсвічується і легко читається з будь-якої відстані.

На зворотному боці, розташовані вихідні роз'єми. Для підключення обладнання виведені 6 шт. роз'ємів IEC320 С13 (4 з батарейною підтримкою і 2 без, з фільтрацією напруги), а також 2 гнізда RJ-45 для захисту телефонної лінії, а також коннектор USB для підключення ДБЖ до комп'ютера. Тут же розташований автоматичний запобіжник 15 A.

Powercom IMD1200 2

Всередині ДБЖ побудований за стандартною схемою, у верхній частині розташована плата електроніки, а в нижній - акумулятори та трансформатор. Акумулятори, розташовані на боці і закриті від трансформатора металевою перегородкою. У пристрої використано 2 акумулятора YUASA 7.2Ач. Заміна батарей може проводитися користувачем, через передню панель.

Powercom IMD1200 4

Тестований ДБЖ ставитися до класу лінійно-інтерактивних і оснащений внутрішнім регулятором напруги AVR, який підвищує або знижує вхідну напругу без переходу на живлення від акумулятора. Забезпечує вихідну напругу в межах 193-250 В у вигляді ступінчастої апроксимації синусоїди, при коливаннях напруги в мережі від 170 до 265 В.

Powercom IMD1200 3

Час переходу на живлення від батарей становить 2-4 мс., При переході ДБЖ видає короткий звуковий сигнал. Присутній в моделі і функція «холодний старт», підключений комп'ютер до ДБЖ включився без напруги в електромережі.

Для підключення до комп'ютера ДБЖ обладнаний інтерфейсом USB. За допомогою фірмового ПО, можна отримати дані про батарею - температуру, напругу і струм зарядки.

Джерело: www.ixbt.com