Новинка, лінійно-інтерактивний ДБЖ Powercom RPT-600A IEC

У серії джерел безперебійного живлення (ДЖБ) Raptor з'явилася нова модель RPT-600A IEC

 Powercom RPT-600A IEC

ДБЖ RPT-600A IEC має три розетки IEC з резервним живленням.

Модель RPT-600A IEC призначена для захисту домашніх ПК, мережевого устаткування, має компактні розміри і не займе багато місця на Вашому столі або під столом. Номінальна потужність даного ДБЖ становить 600 ВА (360 Вт).

Моделі лінійки Raptor відносяться до категорії лінійно-інтерактивних ДБЖ. Це означає, що в більшості ситуацій харчування навантаження, підключеної до вихідних розеток, здійснюється безпосередньо від електромережі (через вхідний фільтр), і тільки при значному відхиленні напруги і / або частоти від нормальних значень ДБЖ переходить на живлення від батарей. Дана технологія продовжує термін служби акумулятора.

Відмітна особливість конструкції лінійно-інтерактивних ДБЖ - наявність блоку автоматичного регулятора напруги (Automatic Voltage Regulator, AVR), який стабілізує вихідну напругу в заданому діапазоні без переходу ДБЖ на роботу від батареї.

Моделі лінійки Raptor дозволяють захистити ПК від більшості неполадок в електромережі - в тому числі високовольтних імпульсів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, а також зниження, підвищення і повного зникнення напруги.