SPD-650U протестований і рекомендований до покупки редакцією iXBT.com

Powercom SPD-650U У тестуванні був відзначений практичний і зручний корпус з можливістю кріплення до стіни і зручним доступом до батареї; практично безшумна робота від акумулятора і якісний трансформатор. При роботі від акумуляторної батареї рівень шуму в межах допустимих значень , а час роботи при повному навантаженні є достатнім для коректного переводу комп'ютера в сплячий режим . Час заряду батареї після повної розрядки - 3 години , що є дуже гарним показником .

Лабораторією iXBT.com було проведена детальна оцінка якості вихідної напруги , яка була виражена таким висновком: «Відмінний результат для джерела з цієї цінової категорії». У Spider було відзначено тільки один недолік: незначний шум інвертора при роботі від акумулятора , - і величезне число переваг: велика кількість розеток, час резервування, потужність пристрою, яка перевищила заявлену виробником, звукова сигналізація що може відключатися та наявність « зеленого» режиму.

Завдяки великій кількості вихідних розеток і можливості працювати в широкому діапазоні вихідних напруг Spider стане відмінним вибором , коли потрібно забезпечити якісний захист великої кількості малопотужних приладів.