Загальна iнформацiя про компанiю Powercom

Компанія заснована 24 квітня 1987 року.

Потужність виробництва - більше 250 000 одиниць продукції на місяць

Кількість співробітників: понад 1200 чоловік на Тайвані, у Китаї, в США та Німеччині.
Площа виробничих потужностей: більше 13000 квадратних метрів.

Powercom - спеціалізована компанія, що розробляє системи захисту електроживлення індивідуальних і корпоративних масштабів, що володіє власними заводами з їх виробництва.

Powercom інвестує великі кошти в науково-дослідні розробки в галузі забезпечення електроживленням, утворюючи стабільний приплив передових технологій у виробництво.

Перші джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з мікропроцесорним управлінням компанія анонсувала в 1988 році. Через два роки, в 1990 році, були представлені ДБЖ на базі технології SPWM (Широтно-Імпульсна модуляція для генерації синусоїдальної вихідної напруги), а в червні 1992 року анонсовані системи безперебійного живлення з подвійним перетворенням електричної енергії.

За короткий термін компанія зайняла лідируючі позиції в галузі на Тайвані, і вийшла на світовий ринок з широкою лінійкою продуктів, що включає в себе: лінійно-інтерактивні ДБЖ, системи з подвійним перетворенням енергії, монтовані трифазні ДБЖ, високочастотні стабілізатори напруги, інвертори-перетворювачі та системи електроживлення спеціального призначення.

Powercom має розвиненою збутовою і сервісною мережею, що включає відділення та представництва по всьому світу. В Україні інтереси Powercom представляє київський регіональний офіс і понад 40 офіційних реселлерів, сервісну підтримку забезпечують 29 сервіс-партнерів в обласних центрах.

Сертифікати на продукцію: УКРСЕПРО, Britian BSI ISO 9001 Certificate, American UL Safety Certificate, European CE Certificate, American FCC Certificate, Germany TUV Certificate