11

Таблиця відповідності замінних батарей ДБЖ

 techban powercom

Технічні дані для підбору АКБ по відповідності:

Термін служби ДБЖ становить більше 3-х (трьох) років. Оригінальна модель від ексклюзивного дистриб'ютора POWERCOM здатна працювати до 5 (п'яти) років. При збільшенні кількості часу повної зарядки пора задуматися про заміну батареї в UPS.

Акумуляторна батарея для УПС є расходником. І, якщо вчасно придбати якісну батарею, замінити її в блоці живлення, за допомогою сервісу або самостійно, можна істотно знизити витрати на обслуговування пристроїв для безперебійного живлення.

Конструкція ДБЖ має параметри певної батареї: акумулятори можуть бути зовнішніми і внутрішніми, володіти різним часом автономної роботи, ємністю, допустимою температурою експлуатації і т.п. Якщо замінити її на іншу, це може бути небезпечно — загрожує різними наслідками. Крім того, знизиться період її служби. «Сірі АКБ» можуть мати і ряд помилок під час використання.

Саме тому батареї рекомендовано вибирати оригінальні. Вони надійні, безпечні, мають тривалий термін експлуатації, сертифікати, відповідають екологічним вимогам. Вони гарантовано підійдуть для UPS бренду POWERCOM.

Щоб вирішити поставлену задачу, можна вибрати будь-який варіант батареї — від супернаверненої до бюджетної. Звертати увагу належить на витрати і на технічну відповідність вашої моделі пристрою. Джерела безперебійного електроживлення при належному зверненні використовуються довгі роки.

Підібрати оптимальний варіант допоможе спеціально складена таблиця. У ній відображено, які батареї підійдуть до тієї чи іншої моделі безперервного живлення від компанії POWERCOM. Таблиця включає в себе тільки достовірні дані. Виробник зі свого боку гарантує якість оригінальних замінних АКБ для джерел безперебійного живлення.

Важливі нюанси для заміни батарей*

*Для більш надійного обслуговування джерел безперебійного живлення краще заміну з'ємних частин проводити в СЦ, авторизованих єдиним дистриб'ютором в Україні торгової марки POWERCOM. Якщо конструкція блоку живлення дозволяє проведення заміни самостійно, можна спробувати. Але варто врахувати деякі нюанси (див. нижче) або все ж звернутися до фахівця, здатного виконати заміну.

  1. Якщо батарея буде підключена неправильно, пристрій може вийти з ладу. Перед тим як переставити батарею, потрібно вимкнути ДБЖ, від'єднати його від електромережі.
  2. Після того як акумулятор в ДБЖ буде замінений, потрібно зарядити її повністю (на 100%). Подавати навантаження дозволено тільки після закінчення цього процесу.
  3. Утилізувати акумуляторні батареї слід правильно. Масове скидання сміття у вигляді батарей здатне завдати природі істотну шкоду, так як в даному випадку будуть спостерігатися свинцево-кислотні витоки. Якщо акумулятор відпрацював свій термін, його необхідно здати до спеціальної організації, що займається їх збором та утилізацією.