Загальна iнформацiя про компанiю Powercom

 techban powercom

офис powercom

Старт POWERCOM

Дата заснування компанії POWERCOM - 24 квітень 1987 року. На власних заводах під цією маркою щомісяця випускається понад 250 000 одиниць продукції. У компанії працює більше 1200 чоловік. Виробничі потужності розташовані на Тайвані, в Китаї, в США і Німеччині. Їх загальна площа перевищує 13 000 квадратних метрів.

 

 

powercom на карте мира

POWERCOM в світі

У компанії POWERCOM є відділення і представництва в абсолютно різних куточках земної кулі. Збутова та сервісна мережа допомагає клієнту отримати допомогу в будь-якому місці, де б він не виявився. В Україні інтереси компанії представляє київський регіональний офіс і більше 40 офіційних продавців. У 29 сервіс-партнерів в обласних центрах можна отримати всеосяжну сервісну підтримку.

сертификаты powercom

Сертифікований на міжнародному рівні продукт і завод

POWERCOM займається розробкою систем захисту електричного живлення індивідуальних і корпоративних масштабів. Про якість продукції свідчить великий набір сертифікатів: УкрСЕПРО, Britian BSI ISO 9001 Certificate, American UL Safety, European CE, American FCC, Germany TUV Certificate.

 

проверка ИБП на качество

Контроль виробництва та повне тестування продукції

Для підвищення якості продукції виробляються великі інвестиції в науково-дослідні розробки в області забезпечення електроживленням. Це дозволяє отримати стабільний приплив нових технологій у виробничий процес, а значить дати споживачам товари, що володіють ще більш високою надійністю, ніж їх попередники.

 

разновидности ибп powercomОсновний продукт та застосування

Компанія анонсувала перші джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з використанням управління мікропроцесором в уже далекому 1988 році. Серйозний крок у розвитку технології був зроблений через два роки, в 1990 році, коли були представлені ДБЖ на базі технології S.P.W.M. (Широтно-Імпульсна модуляція для створення синусоїдальної вихідної напруги). Ще більш надійна продукція була анонсована в 1992 році, це були системи безперебійного живлення з подвійним перетворенням електричної енергії.

За досить короткий термін після запуску першого компанія вибралася в лідери галузі на Тайвані. Наступним кроком стало завоювання світового ринку, куди POWERCOM вийшов з широкою лінійкою продуктів, які служать для захисту комп'ютерів і мережевого устаткування від перепадів електрики і відключення електроенергії. Лінійка включає в себе лінійно-інтерактивні ДБЖ, системи з подвійним перетворенням енергії, монтовані трифазні ДБЖ, високочастотні стабілізатори напруги, інвертори-перетворювачі і системи електроживлення спеціального призначення.