VGD6k (10k) RM Chain вже у продажі

vgd_chain_

Компанія Powercom інформує, що на українському ринку тепер доступні модульні ДБЖ серії Chain, пристрої VGD6k RM Chain і VGD10k RM Chain. У чому ж принципова відмінність цих продуктів від існуючих ДБЖ компанії Powercom? Пристрої серії Chain можуть працювати в паралельному режимі, розподіляючи сумарне навантаження рівномірно між окремими модулями комплексу. Розглянемо характерний приклад:

Ви проектуєте систему енергопостачання. Розрахункової потужності в 6 кВА мало б вистачити з головою на довго, але - проходить час і існуючий ДБЖ вже не може забезпечити всіх споживачів гарантованим електроживленням.

Традиційне рішення - наявне ДБЖ продається за залишковою вартістю, а натомість купується інший пристрій, більшої потужності.

Модульне рішення - купується ще один аналогічний продукт (модуль), та шляхом об'єднання 2-х і більше модулів у паралель досягається збільшення потужності підключеного навантаження.

Вироби серії Chain дозволяють об'єднувати в паралель до 4 пристроїв (модулів), нарощувати таким чином потужність навантаження в 4 рази. Використання таких - модульних рішень в системах резервування за методом N+1 на базі 4 модулів VGD_10K Rm (3U +3 U), дозволяє створювати комплекс гарантованого електроживлення потужністю в 3х10кВА = 30кВА. А застосування до 12 батарейних комплектів (по 3 на кожен виріб) - істотно збільшити час автономної роботи. Заміна непридатних (як батарейних комплектів, так і самих блоків ДБЖ) проводиться без відключення навантаження - режим hot swap. Такі рішення дозволяє збільшити середній час напрацювання на відмову (MTBF) практичний до нескінченності, а середнім часом відновлення (ремонту) системи (MTTR) звести до мінімуму. Компанія Powercom і раніше пропонувала своїм клієнтам рішення для зниження ймовірності відмови - методом резервування окремих елементів (або цілих пристроїв) із забезпеченням надмірності їх характеристик, але досягалося це об'єднанням в паралель моноблочних ДБЖ (рішення на базі серій ONL і VGD-33).

Пристрої серії Chain - це нове модульне рішення від компанії Powercom.