11

Vanguard Super: під новий рік потрібна найпотужніша захист!

Компанія Powercom прагне розробляти джерела безперебійного живлення, відштовхуючись від потреб ринку. На даний момент користувачам необхідно пристрій, який дозволить забезпечувати захистом максимально кількість підключених пристроїв. Починаючи з січня 2014 року Powercom починає розширення свого модельного ряду.

Оновлена ​​серія Vanguard

Першою на черзі встала серія джерел безперебійного живлення онлайн типу Vanguard. Завдяки тому, що серія ДБЖ VGS отримала велику кількість оновлень, пов'язаних з поліпшенням заліза, розробники вирішили вдихнути нові сили в уже відому вами серію. Звичайно, в першу чергу хочеться відзначити збільшення коефіцієнта потужності. Він був збільшений до значення 0,9, що дозволяє використовувати прилад у багатьох ситуаціях і з великою кількістю підключених пристроїв одночасно. Значення розеток на виході збільшилася до восьми одиниць формату євро. Це дозволяє потенційному покупцеві підключити більше кількість приладів, які потребують забезпечення безпеки електричної мережі.

Завдяки всім введеним нововведенням пристрій полюбилося багатьом користувачам. Багатьом потенційним покупцям потрібен підвищений коефіцієнт потужності, який буде працювати одночасно з більш великим значенням підключених пристроїв. Саме відштовхуючись від потреб ринку компанія Powercom змогла досягти різкого технологічного стрибка і зробити пристрій, який сподобається багатьом користувачам. Саме завдяки всім наведеним вище плюсів прилад став бестселером. ДБЖ здатний забезпечити постійним електричним підключення відразу кілька пристроїв, які сумарно мають велике значення потужностей.

У серії VGS ДБЖ з розетками формату євро присутні кілька моделей. Всі вони відрізняються сумарною потужністю кожного пристрою. 1000, 1500, 2000. і 3000 Вольт / Ампер. Саме такі значення потужностей розташовуються в корпусах пристроїв, наведених в цій лінійці. Користувач здатний сам підібрати оптимальний варіант, грунтуючись на власних потребах.

Більш старші моделі лінійки зберігають в собі основні технології та функції, які користувачі полюбили в минулий версіях джерел безперебійного живлення серії Vanguard. Ви можете пам'ятати, що дана лінійка полюбилася користувачам за свою простоту і потужність. Тому розробники вирішили зберегти старі технології, які добре працювали, додати нові функції, щоб на виході отримати відмінне пристрій!

Переваги моделей Vanguard

Зараз ми відзначимо найголовніші плюси джерела безперебійного живлення з лінійки VGS, за які потенційний покупець може заплатити:

  • Рідкокристалічний екран, який дозволяє відстежувати всю необхідну інформацію для користувача. Нові користувачі зможуть безперешкодно за допомогою екрану налаштовувати ДБЖ під себе. Також нововведенням є те, що монітор є повністю русифікованим. Якщо в минулих версіях він міг видавати інформацію англійською та іншими мовами, то зараз у покупця є можливість виставити російську мову;
  • Достатня кількість інтерфейсів для комунікації. Минулі пристрої з лінійки Vanguard також могли похвалитися великою кількістю даних роз'ємів. Але зараз в оновленій серії їх стало ще більше. Крім USB і COM портів, корпус має в своєму розпорядженні внутрішнім слотів для карти формату SNMP, також роз'ємом для аварійного відключення EPO в разі непередбачених ситуацій. Тому підключення до ДБЖ пристрої будуть в цілісності.
  • Користувачі зможуть підключити додаткові зовнішні акумулятори, щоб збільшити сумарне значення ємностей. Завдяки технології «гарячої» заміни батарей дана функція стала можливою. Тепер, якщо покупець бажає збільшити значення ємності акумуляторних батарей, то проблем не виникатиме.
  • Корпус вміщає 2 групи розеток на виході, які забезпечують тривале значення автономної експлуатації девайса. Також завдяки цьому забезпечується постійна безперебійна робота підключених приладів до корпусу ДБЖ.
  • Кілька режимів роботи, а також режим з високою ефективністю дозволяє пристрою працювати на підвищених значеннях часу. При цьому акумуляторні батареї витрачаються набагато менше, тим самим зберігаючи їх час експлуатації і терміни життя.

Як підсумок

Можна запевнити потенційних покупців - апарати видалися на славу. Якщо ви є щасливим володарем пристрої серії Vanguard, вам подобається все його фішки і технології, але ви хочете оновлене пристрій, то VGS до ваших послуг. Це усіма улюблений Vanguard, але з поліпшеними інтерфейсами, цікавими нововведеннями і підвищеною потужністю.