Модель ДБЖ Powercom серії Smart King XL (SXL-1000A-LCD)

Якщо розглядати прилад для використання в міському середовищі, потрібно розуміти, що потрібний такий пристрій, який буде здатний живити невелику серверну установку. Звичайному ПК така енергія буде досить великою та непотрібною. Правда, девайс можна розглянути, як домашнє джерело безперебійного живлення, якщо електричне живлення не є стабільним, а ви хочете забезпечити безпеку підключення мережевих приладів і зробити їхню експлуатацію спокійною, не звертаючи уваги на зовнішні фактори.

Характеристика ДБЖ SXL-1000A-LCD

Варто розуміти, що девайси серії Smart King мають лінійно-інтерактивний характер. Тому можна розсмоктувати на внутрішній регулятор напруги, який забезпечуватиме постійну безпеку від мінімальних відхилень в електричній мережі. Серія XL має девайси, які наділені портами для приєднання сторонніх акумуляторів, які можуть сумарно збільшити тривалість роботи ДБЖ

Сьогодні розглянемо девайс 1000 Вольт/Ампер. Тобто модель наймолодша із запропонованих. За характеристиками маємо такі показники:

Напруга на вході, частотність

220 Вольт ± 25 відс. (не перебудовуючись працювати від акумуляторів), 50 чи 60 Герц (±0,5 відсотків)

Напруга на виході (експлуатація від акумуляторів), частотність

220 Вольт ± 5 відс.

AVR

Присутня

Потужність (за словами розробників)

1000 Вольт·Ампер (600 Ватт при PF=0,6), є ступінь навантаження 125 відс. за 1 хв., на 125-150 відс. за 10 сек.

Потужність (протестована)

632 Ватт

Сигнал на виході за акумуляторної підтримки

Синусоїда

Робота в автономному режимі від акумулятора

Ненормована

Технологія старту без підключення до мережі

Присутній

Типаж, ємності акумуляторів та напруги

Yuasa NPW36-12, 4×12 Вольт 7,2 Ампер·година

Повторне заряджання акумуляторів

Менш 4 год. (До 90 відсотків)

Індикатори

Рідкокристалічний екран

Оповіщення звуком

Старт, перебудова на батарейне забезпечення, низьке заряджання, перевантаження.

Самостійна діагностика

При натисканні потрібної клавіші та на старті експлуатації девайсу

Фільтр імпульсних перешкод

 • Імпульсна безпека: 320 Джоулів, 2 мілісекунд
 • фільтрація: 10 децибел на 0,15 мегагерц, 50 децибел на 30 мегагерц

Безпека від перевантажень

Спеціальна запобіжна установка

Гнізда на виході

6 IEC 320 (з додатковим забезпеченням живлення)

Забезпечення безпеки ліній електричної передачі

Безпека мережі 10/100/1000 Base-T Ethernet, два виходи формату RJ-45

Інтерфейси

USB, RS-232, "сухі контакти", SNMP-порт

Розміри (Ш×Д×В)

170×450×215 мм

Вагова категорія

22,8 кілограм

Галасливість

Менше 40 децибел/ампер

Чинники для експлуатації

Вологість 0-95% відс. (Не використовуючи конденсацію)
температурні рамки від 0 до +40 градусів цельсія

Характеристики від розробника

PowerCom Smart King XL (SXL-1000A-LCD)

Комплект поставки для моделі SXL-1000A-LCD

 • Посібник користувача
 • Провід формату USB
 • Провід формату RS-232/DB9
 • Провід для телефонної мережі з гніздами RJ-11
 • Провід для приєднання навантажень різного об'єму.
 • Провід для підключення сторонніх акумуляторів
 • ПЗ на переносному носії

Експлуатація за гарантією складає два роки з дня виробництва.

Екстер'єр SXL-1000A-LCD

Фото — загальний вигляд SXL-1000A-LCD

Зовні джерело безперебійного живлення виглядає як звичайний девайс баштового вигляду. Має довгий корпус в 45 сантиметрів. Варто враховувати фактор того, що безперебійник є украй важким для своїх габаритів. Навіть наймолодша версія важить близько 20 кілограмів і більше. Тому якщо порівнювати цей ДБЖ з аналогічними по потужності коефіцієнта, то даний варіант буде важчим. Але девайс має у своєму розпорядженні класні результати за підсумками тестування.

SXL-1000A-LCD, задня панель — фото

Задня частина має шість розеток форм-фактору IEC 320, сухі контакти, які потрібні для приєднання сторонніх акумуляторних блоків, гнізда інтерфейсів формату USB, COM. Потрібно враховувати наявність портів для безпеки приладів мережі, які підключаються завдяки мережевому коду Ethernet, повністю автоматична система запобігання також знаходиться на борту джерела безперебійного живлення.

Внутрішності пристрою безперебійника SXL-1000A-LCD

SXL-1000A-LCD, фото нутрощів

Безперебійник виконаний за типом низькочастотної схеми, яка має якісну трансформаторну установку. Вентилятори, яких знаходиться дві штуки, роблять стабільне охолодження ДБЖ. Вони виконують свою роботу під час підзарядки батарей і при автономному живленні навантажень. Гучність досить стабільна, не надто висока. Тому потрібно подумати, де розташувати ДБЖ на робочому місці.

Плати ДБЖ SXL-1000A-LCD, фото

Інверторна установка зроблена на транзисторних девайсах P60NF06 (12 штук). Компанія STMicroelectronics виробила досить добрі транзистори, які дають чисту синусоїду на виході. Самі установки знаходяться на радіаторних установках. Тому варто розраховувати на постійне надходження холодного повітря всередині ДБЖ.

Всередині ДБЖ SXL-1000A-LCD, фото

Регулювальник вхідної напруги здатний виконувати перемикання щаблів за допомогою звичайного реле, яке підтримує 16 амперний струм. Головна трансформаторна установка вибиралася на майбутнє.

Реле ДБЖ, яке підтримує 16 амперний струм

Жаль визнавати, що боротьба з перешкодами електричної мережі зроблено досить просто. Заземлення та контакт з ним зроблено простим чином, тому великого ступеня безпеки чекати не варто.

Батарея SXL-1000A-LCD

Батарея ДБЖ SXL-1000A-LCD, фото

Передня панель має батарейний відсік, в якому розташовуються акумулятори. Щоб відкрити кришку і замінити батарею, користувач може виконувати інструкції, яка йде в комплектації. Заздалегідь скажемо, що суміш виглядає простим чином. Правда, приєднання пари, яка розташовується на відстані, може трохи напружити навіть вмілого користувача.

Маркування АКБ для ДБЖ SXL-1000A-LCD, фото

Як було сказано вище, батареї на борту найпростіші від компанії Yuasa. Ємність кожної з них – 7 Ампер/Години Х 4.

Робота від електричної мережі

Цей безперебійник можна віднести, як було сказано раніше, до типу лінійно-інтерактивних пристроїв. Завдяки чому на борту розташовується регулятор вхідної напруги, який добре справляється з його коригуванням, при цьому працюючи від звичайної мережі.

У нашому випадку використали автоматичний трансформатор. Зроблено це для визначення порогів перебудови та справжньої напруги на виході та вхідній напрузі у спектрі від нуля до 263 Вольт. Тести були проведені при 100 процентній батареї та навантаженнях у 100 Ватт. Також враховуватимемо роботу дисплея, діаметром 20 дюймів.

Напруга на вході (під час підвищення від 0 до 263 Вольт)

Напруга на виході

Експлуатація

<170 В

218 Вольт

від акумулятора

170-207 В

Від 200 до 207 Вольт

Збільшення (AVR)

207-237 В

Від 207 до 237 Вольт

Від електромережі

237-263 В

Від 207 до 231 Вольт

Зменшення (AVR)

 

Напруга на вході (під час зниження від 263 до 0 В)

Напруга на виході

Експлуатація

Від 263 до 232 Вольт

Від 231 до 202 Вольт

Зменшення (AVR)

Від 232 до 203 Вольт

Від 232 до 203 Вольт

Від електромережі

Від 203 до 165 Вольт

Від 203 до 196 Вольт

Збільшення (AVR)

Менш 165 Вольт

218 Вольт

Від акумулятора

Девайс здатний у максимально впевненому режимі працювати з нижчою, і вищою напругою. Вхідні значення варіюються від 165 до 263 Вольт. Також напруга на виході розташовується у діапазоні від 196 до 237 Вольт. Потрібно враховувати, що при експлуатації від мережі девайс здатний часто перебудовується на експлуатацію на знижених значеннях напруг. Але якщо навантаження буде відсутнє, то значення напруги збільшується до значення 240 Вольт. Хоча нарікань під час роботи виявлено був. Максимум, що можна було зазначити, це середній рівень шуму.

Момент перебудови ступенів стабілізації та перебудови на акумулятори становить 5 мілісекунд та швидше. Нарікань під час експлуатації з девайсом, які мають блоки підживлення та підтримку широкого спектру напруги на вході, виявлено не було.

Експлуатація від акумуляторів SXL-1000ALCD

Під час експлуатації напруги в тому спектрі, який був згаданий вище, безперебійник перебудовується на роботу від батарей. Даний час обумовлений звуковим нагадуванням з достатнім рівнем гучності. Спочатку 1 раз на п'ять секунд, і якщо акумулятор має критично невелике відсоткове значення, то звук з'являється 1 разів у 1 секунду. Звук може вимкнути користувач, натиснувши на потрібну кнопку.

Автономна робота при навантаженні в 175 Ватт складає близько однієї години та 16 хвилин. Якщо навантаження становить 100 відсотків, то девайс працює 12 хвилин та 30 секунд. Підзарядка виглядає дуже швидкою, розробники виявились правдивими. Чотири години до 90 відсотків це досить сильно. Але треба розуміти, що буквально така ж кількість часу потрібна для заповнення 100 відсотків та виключення від підзарядки. Можна легко простежити останній пункт за допомогою зупинки вентиляційної системи. Осцилографічні графіки показують, що вихідний сигнал має гідну якість.

Синусоїда мережевого живлення (230В)

Синусоїда мережевого живлення, SXL-1000A-LCD, малюнок

Акумуляторне живлення

Акумуляторне живлення SXL-1000A-LCD, малюнок

Нам здалося, що результати трохи неправильні. Але за підсумком маємо по-справжньому чудову роботу девайсу!

Інтерфейси та ПЗ для керування моделлю SXL-1000 A LCD

ДБЖ має рідкокристалічний екран, за допомогою якого користувач здатний стежити за всіма змінами в системі джерела безперебійного живлення. Загалом, будь-які налаштування потенційний користувач може підлаштовувати суто під себе.

ДБЖ SXL-1000A-LCD має рідкокристалічний екран, фото

Девайс здатний поєднуватися з технологією розумної батареї. Завдяки цьому значення заряджання акумуляторів визначається коректним чином. Щоб здійснювати моніторинг, користувачеві допомагає програмне забезпечення UPSMon Plus, що в комплекті.

UPSMon Plus йде в комплекті до ДБЖ SXL-1000A-LCD

Саме таким чином можна побачити, як виглядає програма при відключеній напрузі. Навіть не зважаючи на графічну варіацію, програмне забезпечення не має нічого зайвого. Все, що потрібно – тут. Користувач може настроїти автоматичне надсилання повідомлень.

Настроїти автоматичне надсилання повідомлень ДБЖ, малюнок

Користувач здатний самостійно виділити алгоритмізацію експлуатації при виключенні мережного живлення та встановити роботу виділених процесів перед вимкненням.

Функція ведення логів ДБЖ, малюнок

Існує функція ведення логів.

Висновок щодо моделі ДБЖ серії SXL на 1000 В·А

Цей ДБЖ здатний працювати цілком чудовим чином. Якщо купувати його для забезпечення безпеки офісних приладів, то безперебійник виправдовуватиме свої очікування. Якщо користувач вирішить купити ДБЖ додому, він у деяких випадках може показати себе теж непоганим чином. Але насправді, за таких характеристик він зможе лише провести фіксацію вхідної напруги.

Якщо встановити безперебійник біля місця роботи, варто розуміти, що якщо заряджати акумулятор, то в досить галасливому режимі працюватимуть вентилятори. Звісно, ​​рівень шуму прямо пропорційний габаритам самого приладу. Але варто відзначити основні достоїнства у вигляді формування відмінного сигналу на виході, який має форму синусоїди. Вистачає великого значення об'єму акумуляторів.

Плюси SXL-1000A-LCD:

 • Напруга на виході у вигляді чистої синосоїди
 • Напруги на вході мають широкі спектри під час роботи від мережі
 • Рідкокристалічний екран
 • Розумна батарея як одна з найважливіших технологій

Мінуси SXL-1000A-LCD:

 • Досить велика вага та площа девайсу
 • Не всім прийнятний рівень шуму.
За матеріалами: IXBT