Проводимо тест KIN-1500AP RM

Не так давно до нас в руки потрапив ще один товар від Powercom, а саме ББП. Необхідно відзначити, що цей агрегат є першим професійним пристроєм фірми.

Огляд ДБЖ KING PRO RM

Безперебійники Powercom можна поділити на 3 підгрупи по захисту - стандартна, просунута і повна. Наше джерело можна віднести до категорії King Pro RM, який дозволяє забезпечити просунуту захист системи. Заявлена ​​потужність агрегату становить 1500 ват. Але в цій серії також можна знайти варіанти, які володіють потужністю 600-3000 ват.

УПС KIN-1500AP RM має такими властивостями:

Показники напруги на вході і кількість герц (частотність).

Від 165 до 275 Вольт, від 50 до 60 Герц, плюс-мінус 10 Герц

Напруга на виході (при роботі з батареями), кількість герц (частотність)

220 В ± 5% / 50 Гц ± 0,5 Гц

Присутній розумна система настройки напруги.

Підвищує на 15% ступінь вихідної напруги під час зниження цього самого показника вже на вході в районі від 9 до 25% від заявленого

На 13% вихідна напруга стає менш значним під час збільшення вхідної напруги на 9% -25% від заявленого

Потужність на виході

1500 ВА / 900 Ватт

Конфігурація сигналу на виході

Многоступенная апроксимація синусоїди

Тривалості експлуатації від одного персонального комп'ютера зі стандартним дисплеєм

Більше 12 хвилин, але потрібно враховувати ступінь завантаженості.

Можливість запуску без доступу електроживлення:

Присутній

Тип батареї і її електроємність

2 × 12 В / 7 А · год - батарея зі сплаву кислоти і свинцю, від трьох до шести років роботи без поломок.

Час підзарядки до позначки в 90 відсотків

Близько восьмої години

Розпізнавальні прилади:

Світлодіодні лампи для виявлення ступеня зарядки, також дозволяє визначити, чи працює ББП від мережі або ж від батареї. Також здатна показати несправність апаратури.

Звукове сповіщення

При перемиканні роботи з мережі на блок живлення, оповіщення про низький заряд і несправності

діагностика системи

Під час включення

Фільтр перешкод

320 джоулів 2 мс

Фільтр радіоперешкод

Зменшення 10 дБ на 0,15 МГц, 50 дБ на 30 МГц

Застереження і захист від шансу короткого замикання

 

багатоступінчастий запобіжник

Захисний елемент для запобігання перевантаження інвертора

Повністю електронний захист. Інвертор вимкнеться сам в тому випадку, коли напруга досягне позначки 110% від необхідного значення в проміжку 60 секунд або 130% в проміжку трьох наступних секунд

Порти

4 × IEC320-роз'єми для надходження харчування по безперебійної лінії

2 × IEC320-раз'ёси фільтра мережі

Передача даних і засоби їх захисту

Є поєднання з UTP десять Base-T, 2 порти RJ-45

Інтерфейс

ЮСБ, RS-232

Розміри UPS Ш × Д × В

16 кілограм 300 грам

Рівень шуму

Менше 40 дБА

Робота апарату

0-95%

0 - +40 градусів за Цельсієм (20 ° C за рекомендацією виробника)

Склад комплектації KIN-1500AP RM і гарантійні терміни 

 

коробка PCM KIN-1500AP RM

ББП надається своїм покупцям в спеціальній коробці з картону, яка має в своєму екстер'єрі певний оформлення з точки зору технологічного процесу, яке позначає, що товар не виставляється на продаж. Габарити коробки: 580 × 520 × 210 мм, загальна вага - 19,3 кілограм. Коробка має в своїй структурі ручками з вирізами. Безперебійник фіксується спеціальними вставними елементами.

 

комплект поставки PCM KIN-1500AP RM

Комплектація KIN-1500APRM:

 • Керівництво користувача повністю на нашій мові
 • купівельний сертифікат
 • Електролінія для приєднання УПС до харчування
 • Високовольтний елемент для підключення кінцевого інвентарю
 • Провід ЮСБ AB
 • Провід RS-232
 • Провід RJ-11
 • спеціальні пристосування для кріплення до стійки
 • Елементи для кріплення ручок, 8 штук
 • CD з ПО UPSMON v.2.86

Маркування KP RM надається з усього лише одним кабелем для з'єднання. Але і без цього комплектація цілком хороша. Додаткові ознайомчі паперу зроблені гідно.

Під час покупки даного агрегату покупець точно отримає гарантію 60 місяців на електроніку і 12 місяців на батареї з дня покупки. Якщо сталася поломка, то ви можете звернутися в сервіс, де якому вам обов'язково допоможуть.

Зовнішні характеристики і зовнішній вигляд UPS KIN-1500AP RM

 

общий вид PCM KIN-1500AP RM

Будова джерела живлення суцільнометалеве з переважаючим чорним відтінком, розмір 2U. Є можливість кріплення на телекомунікаційну підставку з допомогою ручок. Ніжок у цього варіанту UPS немає.

Лицьова панель ДБЖ KIN-1500AP RM
 

передняя панель PCM KIN-1500AP RM

Якщо ми звернемо увагу на ліву її сторону, то зможемо побачити кнопку power і 5 різних світлових приладів. Вони допомагають визначити режим роботи блок живлення, а також вихідна напруга і різні несправності апарату. Також можна відзначити, що кнопка Power має захист від випадкового впливу.

Тильна панель ДБЖ KIN-1500AP RM
 

задняя панель PCM KIN-1500AP RM

Якщо ми будемо розглядати задню панель, то зможемо побачити кілька роз'ємів, які призначені як для під'єднання живлення від енергомережі, так і для підключення інших приладів для різних потреб. В області мережевих роз'ємів розташовується запобіжний елемент, розрахований на 10 Ампер, який працює автоматично. Там же ми зможемо знайти кілька роз'ємів USB (типу B) і RS-232 для приєднання до ПК. У корпусі є два порти RJ-45.

Внутрішній інтерфейс KIN-1500AP RM

Тепер варто розглянути внутрішній інтерфейс цього джерела безперебійного живлення. Варто відзначити, що всі його деталі розташовуються строго по горизонталі. Це відмінне рішення, яке дозволило зробити апарат менш високим. Так само по горизонталі розташовуються і акумулятори. У центрі розташовується основна плата, а ось інтерфейсна і захисна плата вже встановлені на тильній стороні корпусу. Стінки виконані таким чином, щоб забезпечити оптимальну температуру системи на постійній основі.

 

ИБП PCM KIN-1500AP RM со снятой крышкой

Батарея для УПС KIN-1500AP RM:

Батарейний відсік включає в себе 2 акумулятора, які мають форм фактором REW 45-12от компанії Yuasa, які мають ємності 8 А · год, і силу напруги в 12 В. Серію REW можна виділити ще за рахунок того, що вона пропонує своєму користувачеві безперебійника з функцією роботи з високою напругою, при цьому не витрачаючи запаси акумуляторів.

 

батарея из двух аккумуляторов Yuasa REW 45-12 из комплекта ИБП PCM KIN-1500AP RM

Зміна батареї в ДБЖ:

Якщо акумулятори вийшли з ладу під час тривалої експлуатації, то у вас є два варіанти його заміни. Виробник рекомендує звернутися в сервісний центр для того, щоб професіонали зробили цю роботу за вас. Але ви можете і самі спокійно і без особливих проблем замінити акумулятори. Для самостійної заміни необхідно мати допуск для роботи з високою напругою. Але при цьому потрібно дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки, це вкрай важливо. Щоб це зробити, потрібно відкрутити гвинти збоку блоку, щоб у вас була можливість відкрутити кришку. Потім ви розкручуєте ще три гвинта, які фіксують саму батарею. Після цього ви змінюєте його на аналогічний та приєднуєте тим же способом. Обов'язково стежте за тим, щоб сам апарат був відключений від мережі.

 

Замена батареи в ИБП PCM KIN-1500AP RM

Схемотехніка ДБЖ KIN-1500APRM:

У ББП можна виділити те, що всі мікросхеми розташовуються на загальній платі. Якщо розглядати окрему плату, то там можна знайти такі інтерфейси, як USB і RS-232. Також не забуваємо, що на всіх платах присутній спеціальний захист, яка допоможе запобігти поломку. Плата KR-801 rev3.0 була спроектована 07.12.2001, а серійний випуск почався в липні 2009-го. Дана плата працює з різними блоками безперебійного живлення. Роз'єм RS-232 проведено на лицьову сторону конструкції за допомогою портів USB, а блок захисту RJ-45 залишився всередині, як і кнопка виключення разом з світлодіодом. Задня частина має в своєму арсеналі захист RJ-45.

Інвертор розташований на платі, яка має в своєму розпорядженні низькочастотної характеристикою. Силові транзистори, яких в корпусі всього шість штук (але і цього сповна вистачає) знаходяться на радіаторі, який має площу в 400 см². Радіатор знаходиться в центрі плати. Транзистор підключається за допомогою гумових кріплень, які в разі чого зможуть запобігти перенапруження системи.

Плата KIN-1500AP RM

плата электроники PCM KIN-1500AP RM

Звичайно, пересічний користувач помітить, що особливих проблем у цього UPS немає. Але нам здається з нашої суто особистої точки зору, що недоліком блоку є його не надто велика площа радіатора.

Елементи захисту УПС KIN-1500AP RM: 

защита RJ-45 ИБП PCM KIN-1500AP RM

Захист RJ-45 зроблена у вигляді декількох роз'ємів знайомого типу RJ-45, яка дозволяє забезпечити відмінну захищеність мереж. У даної системи заземлення в своїй системі.

Робота від електроживлення

Наш ББП має на борту систему AVR, що дозволяє регулювати ступінь напруги в режимі «лайв». Воно на повністю автоматичній основі регулює напругу на вході і підлаштовує його до оптимальних значень.

работа системы AVR в ИБП PCM KIN-1500AP RM

Вихідна напруга у нашого «піддослідного» варіюється в районі від 186 до 235 Вольт, при цьому варто враховувати імпульси мережі в 170 і аж до 270 Вольт.

Щоб зрозуміти, наскільки добре працює AVR і сам інвентор, ми провели опитування серед покупців цього ДБЖ. Ми змогли провести таку статистику:

Від 209 до 242 Вольт — Відмінно
Від 198 до 253 Вольт — Добре
Від 187 до 264 Вольт — Задовільно
187 Вольт, 264 Вольт — Погано

Працездатність KIN-1500AP RM від батареї

Якщо УПС працює від батареї, яка вкрай сильно розряджена, то відбувається певний звук, який триває приблизно пів секунди.

осциллограмма, показывающая переход ИБП PCM KIN-1500AP RM на батарейное питание без нагрузки
осциллограммавыходного сигнала ИБП PCM KIN-1500AP RM

Всього лише за 10 мілісекунд харчування переключилася на батарею. Дані результати є задовільними за мірками досліджень.

Також варто відзначити, що в разі повного навантаження апарату в 900 ват відбувається незначна зміна вихідного сигналу. Тому цей тест БП пройшов відмінно.

Для того, щоб перевірити працездатність апарату в дії, ми вирішили його перевірити під різною кількістю впливу вхідного сигналу. Резистори були навантажені на 40, 60, 80 і 100 відсотків від номіналу ЮПС. Тому в ході дослідження ми отримали такі навантаження: 360 Вт, 540 Вт, 720 Вт, 900 Вт.

Інвертор наблизився за показниками до инвертору ДБЖ Powercom Imperial. Можна побачити деякі просідання системи в навантаженнях в 80 відсотків і вище. 700 Ватт - це кількість нагрущкі, яка є рекомендованою.

выходное напряжение ИБП PCM KIN-1500AP RM и время работы от батарей при разном уровне нагрузки

Дослідження на реальному навантаженню:

Ми змогли провести лише один тест в режимі реального навантаження. Це пов'язано зі скороченням методик проведення тестів для ББЖ (відеоролик посилання). Наш робочий апарат зазнав деякої заміни комплектуючих, які ви можете спостерігати зараз:

CPU — AMD Атлон 64 3200
Материнська плата — Elitegroup NForce6M-A
Пам'ять — Дві плашки по 512 МБ кожна від компанії Патріот
Відеокарта — ATI Radeon X700
Монітор — 17 дюймів iiyama Vision Master 407
ЖД — Samsung HD322HJ
ДВД привід — ASUS DRW-1608PS2
БЖ — FSP 400 Ватт

Під час показу відеоролика через спеціальну систему DVD приводу блок живлення показав досить гідні результати. Він зміг пропрацювати в повноекранному режимі близько 42 хвилин до того моменту, поки система не видала спеціальний звук про те, що батарея знаходиться в стані мінімальної харчування. Після цього система ще працювала майже 9 з половиною хвилин. На нашу думку, цей результат є більш ніж задовільним і можна з повною впевненістю заявити, що батарея має хороший потенціал для роботи з великим напруженням.

Для того, щоб зрозуміти те, наскільки результати можуть бути ідентичні, порівняємо ще кілька вимірів на ідентичному залозі. Ви можете без проблем розглянути нашу діаграму. У будь-якому випадку, при роботі УПС від батареї агрегат показує гідні результати.

время работы тестового ПК с ИБП PCM KIN-1500AP RM и аналогичных по параметрам ИБП

Ємність і зарядка батареї KIN-1500APRM

Слід розуміти, що певні параметри зарядки можуть сильно вплинути на знос батареї. Тому потрібно враховувати багато факторів при виборі зарядки для ББЖ. У нашому випадку можна порекомендувати зарядний струм, потужністю приблизно в 2 Ампера. Перевірка була зроблена один раз після того, як блок був розряджений до кінця, на потужності в сорок відсотків. Червоним кольором можна побачити ток заряду, а жовтим - ступінь напруги на батареї.

На початку ток заряду варіювався в районі 700 міліампер, і в наступні 6 ч. Знаходився в радіусі 600 міліампер. А ось в наступні два години це число впало до 100 міліампер. Тобто можна зробити цілком логічний висновок, що заряд до 90 відсотків пройшов за вісім годин. На нашу думку, це досить відмінні показники.

Напруга в кінці у нас дорівнювало 27,5 вольт. Це максимально хороші показники в порівнянні з іншими моделями ups.

Холодний старт і продуктивність з APFC (UPS KIN-1500AP RM)

Щоб перевірити нашу систему холодного запуску ББП, агрегат знаходився в повному навантаженні, але без прямої роботи від мережі живлення. Тому наш апарат був включений при заявленій навантаженні. Інвертор став працювати в заявленому режимі через приблизно 200 мілісекунд. Звичайно, для електронних гаджетів очікується більш швидкий старт. Але в принципі можна сказати, що цей результат нас повністю влаштовує і є досить непоганим. Наша оцінка - задовільно.

Осцилограма, яка показує процес холодного старту блоку живлення:

осциллограмма, показывающая процесс холодного старта ИБП PCM KIN-1500AP RM

Щоб перевірити сумісність ББП, які мають PFC і великий спектр вхідного напруги, тобто автоматичний вольтаж, наш УПС був сконекчен з блоком живлення від FSP на 550 ват, що вже є більш потужним залізом в наших тестах, ніж на робочому стенді. Суть його в тому, що він має досить великий спектр напруг на вході, починаючи від 100 і закінчуючи 240 вольт. Також він має функцію PFC, як цього і вимагає тест. Нарікань по роботі стенду не було.

Інтерфейс з'єднання ДБЖ KIN-1500AP RM з комп'ютером, ПЗ

Щоб підключити нашу систему до пк, безперебійник має в наявності інтерфейси ЮСБ та RS-232. Щоб перевірити інтерфейси зв'язку з PC блок вирішили підключити за допомогою першого пропонованого порту. Віндовс 7 змогла визначити і підключити наступне ПО:

ИБП PCM KIN-1500AP RM в диспетчере задач Windows 7

Блок безперебійного живлення має підтримку Smart Batter. Звичайно, можна відзначити, що деякі настройки наших батарей немає можливість контролювати самостійно. Але в будь-якому випадку вам не доведеться встановлювати інше ПЗ.

возможности SmartBattery для ИБП PCM KIN-1500AP RM

Властивості роботи SmartBattery для нашого БП KIN-1500APRM

Ви можете побачити всю детальну інформацію про роботу цього софта за допомогою фото, яке прикріплено вище. Програма RMClock дозволить вам повною мірою побачити всю можливу статистику софта та іншу корисну інформацію.

ПО UPSMon +

программное обеспечение UPSMon Plus из комплекта ИБП KIN-1500AP RM

Висновок огляду моделі KIN-1500AP RM

PCM KIN-1500AP RM це ББП, який є професійною моделлю для стартового рівня. Але незважаючи на це, агрегат працює без перебоїв на своїй заявленій потужності. Висновок такий: якщо не зловживати вхідним сигналом і дотримуватися всіх правил, яких просить дотримуватися виробник, то ЮПС може прослужити вам вірою і правдою всі десять років безперебійно.

Плюси KIN-1500AP RM:

 • Батареї відмінної якості, які можна змінювати для збільшення ємності системи
 • Комплект кріплень для установки в серверну стійку
 • Розумний режим заряду батарей, який дозволяє продовжити термін служби АКБ.

Мінуси KIN-1500AP RM:

 • При підвищенні рівня навантаження, поріг вхідної напруги підвищується до 192 В
 • Під час зниження енергії до 165 В на вихід БП надається напруга в 186 В
 • Не можна відключити режим зниженої витрати енергії.

По материалам: "iXBT"