SKP-1500 A – основні тести продукту

Сьогодні на огляді безперебійник лінійки SMART KING PRO 1500A.

Девайс на даний момент є одним з кращих і популярних пристроїв лінійки SMART KING PRO. Номінальна потужність приладу – 1500 Вольт/Ампер. Дані показники дозволяють застосовувати ДБЖ навіть у найнапруженіших ситуаціях з великою кількістю підключених мережевих модулів. Моделі лінійки відносяться до типу лінійно-інтерактивних ДБЖ.

Тестування показало безліч цікавих фактів про цей пристрій. Розробники зробили відповідні висновки щодо комплектації та гарантійних умов, зовнішнього вигляду та внутрішнього облаштування безперебійника, схематики тощо. Розберемося докладніше, наскільки даний ДБЖ гарний у «польових умовах»?

Розробники змогли провести повний аналіз певної кількості параметрів, серед яких стан експлуатації від електричної мережі та батарейних блоків, наявність функції холодного старту та режими роботи з APFC. Фахівці проаналізували на різні функції. Також було виявлено залежність роботи ДБЖ разом із картою формату SNMP.

За результатами тестування джерела безперебійного живлення на реальному «бойовому полігоні» було виявлено, що схематика перебудови живлення від акумуляторів є гідною. Звичайно, деякі дорожчі конкуренти можуть переходити на експлуатацію від батарей трохи швидше, але з цим завданням ДБЖ справляється відмінно. Як для джерела безперебійного живлення, на борту якого розташовується одноступеневий стабілізатор, показники вкрай гідні, а у своєму ціновому сегменті – одні з найкращих.

Даний девайс здатний забезпечити безпеку підключеного навантаження від перепадів вхідної напруги. Крім цього, видає кондиційне електричне живлення під час падіння напруги до 170 Вольт.

АКБ моделі SKP-1500 A

Після проведення тестів акумуляторних батарей було з'ясовано, що при максимально можливому значенні навантаження 900 Вт сигнал має форму синусоїди. Суть у тому, що цей сигнал, який здатний видавати інвертор, є «чистішим», якщо можна так висловитися, ніж той, що потрапляє з електричної мережі.  

Powercom SKP-1500A здатний забезпечувати вкрай швидкісну підзарядку акумуляторів. Вистачає близько трьох годин експлуатації від електромережі, щоб повторно здійснити безперебійне навантаження. Офісні приміщення можуть підключити до єдиного джерела безперебійного живлення два або більше місць для роботи.

Акумуляторні батареї, що розміщуються на борту, мають досить високі значення заряду. Саме через це заряд не викликає жодних питань. Цей аспект є більш ніж позитивним. Нарікань під час експлуатації APFC був виявлено під час експериментів.

Розумна батарея SKP-1500A

Джерело безперебійного живлення, як більшість сучасних пристроїв, має функцію так званої розумної батареї. Технологія дозволяє організовувати можливість застосування девайсу автономно. Тобто, користувач може самостійно експлуатувати безперебійник без допомоги програмного забезпечення. Нові користувачі можуть не розуміти, як це працює. Наприклад, саме в цьому девайсі, на який ми сьогодні робимо огляд, моніторинг та експлуатування відбувається за допомогою операційних систем. Тому додаткове програмне забезпечення не можна використовувати під час роботи.

Висновки щодо моделі SKP-1500 A

У результаті хочеться підбити деякі висновки. Після успішно проведених тестів виявили, що девайс Powercom Smart King Pro 1500A виглядає дуже впевнено в «польових умовах». Ми можемо з радістю порекомендувати його до розгляду як повноцінне джерело безперебійного живлення. Підключена обчислювальна та телекомунікаційна техніка буде у безпеці. Сучасні технології, які на даний момент всі розробники світу намагаються застосувати у своїх пристроях, на борту даного девайсу є.

За матеріалами: "iXBT"