Серія пристроїв Vanguard для захисту мережевого і серверного устаткування

Серія джерел безперебійного живлення Vanguard RM (він же «Захисник»), має безліч цікавих особливостей і функцій. Головною з них можна відзначити те, що серверний ups має технологію online або ж подвійного перетворення. Ця функція дозволяє забезпечити повну захищеність усіх пристроїв, які підключені до УПС безпосередньо.

Блоки безперебійного живлення для серверів здатні перетворювати синусоїдальна напруга на вході з вкрай маленьким значенням гармонік, а також нульовий час перестроювання на роботу в автономному режимі живлення. Завдяки такому набору інструментів і функцій пристрою серії «Захисник» найчастіше використовують для забезпечення захисту серйозних приладів, які відчувають проблеми з живленням від електричної мережі. До такої апаратури можна віднести різні обчислювальні машини, комутатори для роботи з мережею, системи телекомунікації, яке здатні підтримувати всілякі пріоритетні процеси тощо.

Функціонал ДБЖ для сервера

Доброю покупкою для забезпечення безпеки всіх серверних приладів стане придбання UPS із серії Vanguard RM. Ups з даної лінійки здатний володіти безліччю можливостей, в якості яких можна відзначити: зміна батарей гарячим шляхом, а також окрема експлуатація усіма гілками навантаження. Дана методика дає можливість застосовувати електроенергію акумуляторів з максимальною ефективністю.

Якщо ви хочете купити безперебійник для сервера, то Vanguard зможе забезпечити користувача всім необхідним. До того ж у нього досить невеликі габарити, так як пристрій має форм-фактор 2U. Дана особливість дозволяє встановити УПС в звичайну 19 дюймів стійку, або ж поставити його на підлогу у вертикальному стані. Спеціально для цього в комплектації йдуть підставки.

Серверний безперебійник має в своїй конструкції дисплей, який дозволяє користувачеві контролювати різні процеси в роботі УПС. Також в конструкції можна спостерігати кілька портів ЮСБ а також стандартні RS-232. Не варто забувати про наявність адаптера з форм-фактором SNMP, який допоможе користувачеві в дистанційному управлінні приладом, а також для експлуатації за допомогою необхідного програмного забезпечення.

Можна відзначити, що в серії UPS Vanguard всі пристрої дозволяють забезпечити захист приладів, які мають потужність в 1000 Вольт / Ампер і вище. Таке пристосування можна ідентифікувати як середнього розміру серверну установку. Але ДБЖ здатний захистити не тільки такі сервера, але і також більших розмірів.

Чи варто купувати безперебійник для сервера?

Якщо ви до цих пір не знаєте, чи потрібно вам купити даний пристрій для забезпечення захисту для серверних установок, то наша відповідь буде однозначною - звичайно ж варто! Джерело безперебійного живлення можна індивідуально підібрати для вашого сервера.

Якщо розглядати номенклатуру, то прилади безперебійного живлення можна розділити на три види:

  • Резервний
  • Лінійно-інтерактивний
  • З подвійним перетворювачем

Всі вони можуть працювати з серверними установками, незалежно від їх виробника. Але звичайно ж варто враховувати те, наскільки якісний УПС ви зможете придбати в результаті. Наприклад, як ми говорили раніше, в лінійці «Захисник» ви зможете знайти всі ваші УПС. Вони точно зможуть захистити ваші пристрої, незалежно від потреб користувача.

Але у серверного ups є і свої деякі недоліки, про які варто сказати окремо. Наприклад, якщо в мережі стався збій і ДБЖ повинен перемкнутися на живлення від батареї, то він це зробить з певною затримкою. Найчастіше вона становить близько 5 мілісекунд і більше. Для кого-то ця цифра незначна. Але при роботі з важливими серверними приладами вона може стати досить істотною.

У деяких моделях резервних УПС присутній слабенька фільтрація мережевих сигналів, а може навіть і повна відсутність коригування. Але в лінійці Vanguard розробники передбачили дані моменти, і тому в більшості пристроїв такої проблеми немає.

Ну і звичайно ж не варто забувати про такий момент, що при різких скачках електроенергії можливо також і зміна напруги і також частоти під час комутацій живлення для резервного забезпечення електроенергією. Але найчастіше ці недоліки поширюються для резервних УПС. Тому для роботи з серверами їх покупка буде точно не кращим варіантом.

Тому якщо вам потрібна стовідсоткова безпека ваших пристроїв - то покупка серверного безперебійника з подвійним перетворювачем буде відмінним варіантом. Як то кажуть, «топове» рішення на ринку.