11

Індивідуальне джерело живлення Powercom ONL33-II — повний захист для інфраструктури

Добре відома така серія пристроїв компанії Powercom як ONL33. Нещодавно вона була кардинальним чином модернізована, тим самим покращивши свої споживчі характеристики. Пристрої лінійки сильно змінилися в габаритах і вазі, були додані нові функції, серія обзавелася новими моделями до 250 кіловольт / ампер на один девайс. В добавок була проведена реалізація інших напрацювань корпорації в районі забезпечення безпеки електричного живлення.

Powercom ONL33-II, фото

Гальванічна розв'язка

Джерела безперебійного живлення даної серії дуже схожі на більш молодші моделі. Трансформаторна схема пристроїв є ідентичною, що дозволяє досить універсально експлуатувати ДБЖ для забезпечення безпеки всіляких приладів, починаючи від стандартних девайсів IT спрямованості, закінчуючи системами кондиціонування, а також іншої технологічної техніки. Інверторна установка, яка зроблена на прикладі трансформаторної схеми, допомагає користувачам використовувати безперебійник в безлічі різних ситуацій. Найчастіше ДБЖ лінійки застосовують тоді, коли звичайні схеми транзисторів не здатні працювати на пікових характеристиках перевантажень. Тому в даних девайсах проведена реалізація великих проектів з 2012 року і пізніше,коли в цей момент одночасно 70 ДБЖ з потужностями в 120 кіловольт / ампер змогли бути інстальованими в адміністративних будівлях.

Звичайні апарати ONL33-II робляться за принципом шестіпульсового випрямляча. Щоб поліпшити коннект з генераторами, щоб знизити перешкоди вхідних сигналів, пристрої мають на борту 12-пульсовий випрямляч. Пристрій володіє технологією легкого старту для експлуатації разом з генераторними установками. Також є можливість поставки модифікованих джерел безперебійного живлення для одночасної експлуатації. Дана методика дозволяє застосовувати нові системи з більш високими значеннями потужностей аж до 500 кіловольт / ампер.

Плати ДБЖ Powercom ONL33-II, фото

Заощадження енергії та надійність

Розробники компанії Powercom при роботі з пристроями приділяли велику кількість часу питань електричного заощадження. У серії ONL33-II дане питання придбав великий характер. Щоб економити електричну енергію і поліпшити тепловий режим девайса розробники змогли реалізувати оновлену систему обдування конструкції. Завдяки комбінованій системі вентиляторів, які управляються дистанційно, джерело безперебійного живлення досягає оптимальної температури за рахунок охолоджуючої роботи кулерів. Тому ДБЖ працює стабільно довго.

У конструкцію приладів були закладені головні нововведення ще з ранніх версій пристроїв. Завдяки цьому вийшло сильно спростити обслуговування нових моделей. Серія другого покоління розроблена за тим же принципом, тому робота з ДБЖ сьогодні також є головною візитною карткою Powercom. Розробники постаралися зменшити габарити лінійки, щоб спростити роботу новим користувачам. Також прилади забезпечені захистом класу IP21, тому система має додаткової стійкістю до неполадок мережі.

Кабель зарядки володіє великою кількістю потужності. Тому всі пристрої лінійки ONL заряджаються набагато швидше. ДБЖ працює з зовнішніми батареями, що дозволяє збільшувати загальну ємність. Розробники також добилися удосконалення алгоритмів роботи ДБЖ з батареями. Тепер термін служби акумуляторів може бути продовжений на більш тривалий термін.

Інтерфейс і управління ONL33

На борту джерел безперебійного живлення даної лінійки розташовується відмінний вдосконалений мікропроцесор. Він здатний забезпечити безперебійну стабільною роботою все підключені пристрої. Надійність гарантована сотнями позитивних відгуків. Нова серія ONL33-II має поліпшений призначеним для користувача інтерфейсом. Експлуатація проводиться за допомогою семидюймовий кольорового рідкокристалічного екрана, яким можна управляти на відстані через Wi-Fi.

Керівництво користувача стало повністю русифікованим. Вхідний меню має вбудованою системою додаткових сповіщень для нових користувачів. На екрані з'являються спеціальні повідомлення, які дозволяють швидше освоїтися новачкові. ДБЖ в разі аварійних ситуацій може посилати спеціальні голосові оповіщення, які також можна налаштувати самостійно. Можливий запис в історію повідомлень.

Пристрої лінійки не володіють великою кількістю вбудованих портів. Присутні стандартні RS-232/485, також слот для карти формату SNMP. Великий набір контактів (сухих) також дозволить трохи скрасити певні очікування користувачів. 16 контактів з сигналами і 4 виразно настроюються контакту. Порт USB, а також мережевий для дистанційної перевірки системи. Щоб застосовувати ДБЖ в спільну експлуатацію конструкція, як говорилося раніше, має порт для підключення SMNP карти.

У висновку хочеться сказати, що пристрої цілком виправдали очікування. Так, нове покоління вийшло трохи видозміненим на догоду технологіям. Але якщо вам подобалося старе покоління, то нове точно подарує вам чудові емоції.

За матеріалами: "BYTEmag"