11

Powercom IMPERIAL IMP-825AP — класний форм-фактор і непоганий захист

У компанії Powercom кожен з вас зможе знайти різні блоки безперебійного живлення на будь-який смак і колір. Але не завжди вони підходять за всіма параметрами. У цій статті ми хочемо познайомити вас з УПС лінійно-інтерактивного типу, який зможе вас зацікавити. Однією з важливих його особливостей можна безперечно назвати забезпечення безпеки і захищеності комп'ютерної апаратури від різних поломок в мережі і пропажі електрики. Але чому ж ми зупинилися саме на цій моделі? Зараз ми детально з вами розберемося, що ж хороший ДБЖ IMPERIAL IMP-825AP.

Powercom IMP 825, фото

Зовнішній вигляд IMP-825AP

По-перше, можна відзначити те, що в його корпусі розташовується цілих п'ять комп'ютерних розеток форм-фактора IEC-320. Це прекрасно видно по картинці, яку ми доклали зверху. Варто зазначити, що три з них мають забезпеченням підтримки батарей, а дві же мають функцію фільтрації напруги в мережі на вході. Якщо в разі непередбаченої ситуації електрику в усій мережі відключається і перестає надходити на прилад, то напруга від батарей перестає надходити на них. Це дуже хороший вихід з положення, так як при скачках напруги підключені прилади можуть і зовсім вийти з ладу. Дане рішення знижує ймовірність поломки.

Powercom IMP 825, фото з тильного боку

Як ви можете бачити на скріншоті, передня панель подівся має в собі кілька різних індикаторів, які позначають режими роботи і кнопку вимкнення. Досить минималистично і зручно для нового користувача.

Внутрішній акумулятор має підвищену ємність в 12 Вольт, або ж 9 Ампер / годин. Для того, щоб забезпечити даної батареї достатнє місце в корпусі ДБЖ, розробники зробили для нього спеціальний відсік, який розташовується в нижній половині приладу. Вся електроніка, відштовхуючись від даної будівлі УПС, у верхній частині є розпаяно. Це дозволяє домогтися гарного презентабельного зовнішнього вигляду. Виглядає все досить акуратно і мінімалістично, як ми і говорили раніше. Якщо вам не подобаються занадто вигадливі УПС, то даної девайс - для вас знахідка.

Комплектація у даного пристрою теж досить цікава. У неї входить два кабелі для підключення приладів, яким потрібно забезпечити захист від перебоїв і стрибків напруги, а також шнури USB і телефонний дріт. Варто згадати, що при покупці цього ДБЖ також в комплекті ви отримаєте ліцензійне програмне забезпечення, ну і само собою гарантію на пристрій разом з документацією.

IMPERIAL IMP-825AP, розташування АКБ, фото

Функціонал IMP-825AP

Ми протестували цю модель в безлічі різних ситуацій і зробили кілька висновків. Даний UPS показав відмінну точність регулювання напруги на вході, а саме (± 15%). До всього іншого для багатьох покупців важливим критерієм є час автономної роботи, яке у цього УПС вкрай гідне. Якщо ми застосуємо на ДБЖ навантаження в 50 відсотків, то прилад зможе пропрацювати близько 2-х хвилин, що цілком прийнятно для такого роду лінійно-інтерактивного ups. Під час переходу на живлення від батарей напруга на виході набуває форму спрощеної синусоїди. Насправді, для стандартних ПК така модель буде цілком прийнятною. Також варто відзначити, що вкрай стабільним виявилося і значення температурних показників. Під час роботи від акумуляторів радіаторні установки змогли нагрітися лише до 55 градусів за Цельсієм.У схожих моделях того ж цінового діапазону ця цифра зростала до більш великих масштабів. Тому цей тест IMPERIAL IMP-825AP пройшов успішно.

Також відзначимо той факт, що крім того, що дана модель є новою просунутої установкою безперебійного живлення, яка до всього іншого має на борту класні технічні рішення, максимально точне регулювання амплітуди на виході і великий спектр напруг в мережі, пристрій також має в своєму розпорядженні тим, що воно в першу чергу призначена і для окремо розташованих ПК, і для маленьких робочої станції.

Висновки щодо застосування моделі IMPERIAL (IMP-825AP)

Можна підвести певний підсумок по влаштуванню даної моделі. Лінійно-інтерактивний джерело живлення з серії Imperial в першу чергу призначений для забезпечення захистом персональних комп'ютерів у випадках перебоїв в мережі або проблем з напругою. Перепади напруги, нестабільна мережу та інше - з усім цим повинен впоратися наш УПС. І він цілком відмінно виконує свою роботу, так як на борту у нього є система стабілізації напруги, яка дозволяє регулювати напругу на вході до оптимальних значень. Плюс до всього під час цього процесу ДБЖ здатний не використовувати ресурси акумуляторів, що дозволяє зберегти батареї в цілості й схоронності протягом довгого часу. Ще варто відзначити на рахунок акумуляторів той факт, що спеціально для них в корпусі розташований окремий відсік для того, щоб у користувача була можливість самостійно замінити їх в потрібний момент.