ДБЖ Vanguard – трифазна потужність у новій оболонці

Ні для кого не секрет, що фірма Powercom останнім часом сконцентрувала свою увагу на оновлення джерел безперебійного живлення, що полюбилися публіці. На черзі компанії стали прилади із серії Vanguard, які користуються великим попитом серед покупців. Новий пристрій отримав назву VGD-II-33. Девайси будуть представлені такими потужностями: від 10 кіловольт/ампер до 500 кіловольт/ампер. Вже стає зрозуміло, що вибірка потенційного покупця вибудовується досить велика. Тому людина або компанія можуть придбати пристрої, ґрунтуючись на своїх потребах.

VGD-II-33

Грунтуючись на попередніх моделях, нові прилади з лінійки мають онлайн тип, який має подвійний перетворювач електричної енергії. Пристрої виглядають як єдині моноблоки, які змогли реалізувати можливість підключення до восьми пристроїв у паралельному режимі.

Вищі показники потужності та надійності дозволяють зробити якісніше забезпечення безпеки інформації та підключених приладів.

Щоб зменшити витрати на експлуатацію пристрою, що дозволяє реалізувати велике значення коефіцієнта корисної дії, розробники вирішили зробити повністю індивідуальні діапазони напруги на виході. Користувач зможе самостійно налаштовувати їх значення у діапазоні від 304 Вольт до 478 Вольт. Нагадаємо, що значення ККД приладів може досягати 96 відсотків, що досить багато для аналогів у подібному сегменті.

Змінена лінійка змогла отримати максимальну сумісність із експлуатацією від генераторних установок. Система моноблоку дозволила розробниками під час виробництва девайсу зменшити витрачені кошти обслуговування. Суть у тому, що технологічніша система забезпечення температурного контролю дозволяє досить серйозно зменшити шумність девайса. Завдяки цьому досягається зменшення витрачених коштів на електричну енергію, додатково збільшуючи час служби приладу.

Щоб спростити такий момент роботи з джерелом безперебійного живлення як експлуатація, розробники вирішили впровадити в корпус рідкокристалічний дисплей. Як і в багатьох інших пристроях подібного напрямку роботи екран дозволяє користувачеві максимально докладно ознайомитися з тим, які дії відбуваються в електричній системі та пристрої. Дисплей допомагає виводити різноманітну цифрову та графічну інформацію, яка дозволяє потенційному покупцю в режимі реального часу відстежувати роботу ДБЖ, паралельно налаштовуючи пристрій для певного спектра робіт. Завдяки повністю російському програмному забезпеченню навіть найзеленіший користувач у знанні мов здатний легко почати експлуатацію ДБЖ. Базова комплектація лінійки девайсів містить службу голосового оповіщення, експлуатацію у дистанційному форматі.Велике значення гнізд для комунікації буде безперечним плюсом. Також для того, щоб забезпечити глибший моніторинг системи, розробники встановили порт для SNMP карти.

Серія Vanguard має певні особливості, серед яких:

 • Напруга на вході є чистою синусоїдою. Ця технологія використовується в преміальних пристроях.
 • Користувач здатний самостійно задавати напругу на виході, яка може розташовуватись у досить широкому діапазоні, починаючи від 304 Вольт і закінчуючи 478 Вольтами. При цьому ДБЖ не перебудовується на роботу від акумуляторів.
 • ДБЖ дозволяє одночасно забезпечувати захистом до восьми приладів, які можуть мати максимальне значення потужності до показників в 1500 кіловольт/ампер.
 • Значення коефіцієнта корисної дії (ККД) досягає значень 96 відсотків, що є вкрай високим показником.
 • Також можна виділити значення коефіцієнта потужності. Якщо модель має на борту потужність від 10 до 15 кіловольт/ампер, його значення досягає одиниці. Якщо прилад має потужності від 20 до 500 кіловольт/ампер, то коефіцієнт потужності трохи падає до 0.9.
 • Користувач може самостійно керувати пристроєм за допомогою процесора формату DSP
 • Автоматична інтелектуальна підтримка зарядів акумуляторних батарей.
 • Інвертор, який дозволяє працювати на високих частотах завдяки транзисторам IGBT.
 • Пристрої з даної лінійки мають автоматичний або ручний байпас, який є одним з важливих елементів онлайн ДБЖ.
 • Холодний старт також є на борту ДБЖ.
 • Користувач може додатково підключати зовнішні акумулятори, щоб збільшити максимальне значення ємностей.

У результаті можна сказати, що пристрій задовольняє багатьма потребами користувачів. Високе значення ефективності, експлуатація на основі процесора цифрового формату-все це в купе дає відмінну потужність, високий ступінь безпеки підключених приладів і невелику вартість завдяки технологіям, що забезпечують.