ДБЖ онлайн-формату Powercom VRT "обзавівся" IEC роз'ємами

Компанія Powercom сфокусувалася на оновленні наявних в асортименті пристроїв. Робиться це для того, щоб постійні користувачі змогли гідно оцінити джерела безперебійного живлення, які вони полюбили раніше. А нова аудиторія з радістю зверне увагу на оновлену лінійку, щоб використовувати пристрої за призначенням.

Опис оновлених можливостей Vanguard VRT

Отже, сьогодні на огляді з'явиться новинка – оновлена ​​модель онлайн- джерела безперебійного живлення лінійки Vanguard VRT, яка має на борту вихідні роз'єми IEC. Пристрої мають потужності від 1000 Вольт/Ампер до 3000 Вольт/Ампер. Даний поділ приладів за потужностями дозволяє користувачеві вибрати саме той прилад, який справді необхідний. Який точно задовольнятиме певним потребам користувача чи компанії.

Світлина ДБЖ Powercom VRT 3000

ДБЖ лінійки можна експлуатувати окремо від стійки. Тому пристрій можна встановити в горизонтальному та вертикальному положенні, як завгодно. Решта залежить від потреб потенційного покупця та площі приміщення, в якому встановлюватиметься джерело безперебійного живлення. Якщо потрібно встановити прилад вертикально, то доведеться поставити ДБЖ на одну з подовжених боковин на корпусі, де розташовуються дві пари пластмасових опорних щаблів, що йдуть у комплектації. Під час монтажу акумулятори в цьому положенні будуть розташовані внизу пристрою. Тому забезпечуватиметься максимально можливе значення стійкості усієї системи. Також варто розуміти, що ДБЖ є досить потужним. Отже корпус має відповідні габарити.Саме з цієї причини найкраще встановлювати безперебійник у вертикальному положенні. Завдяки цьому місце, яке займає джерело безперебійного живлення, буде мінімальним. Внаслідок чого його можна буде використовувати за іншими призначеннями.

ДБЖ Vanguard VRT, фото

Переваги Vanguard VRT

VRT лінійка має кілька важливих рис. Найголовнішими можна назвати підвищене значення ефективності експлуатації завдяки коефіцієнту потужності 0,9 одиниць. Функція коригування коефіцієнта потужності також розташовується в цьому пристрої. Як у багатьох сучасних джерелах безперебійного живлення, напруга на виході є синусоїдою, що дозволяє забезпечувати максимально рівну напругу на вході. Завдяки цьому забезпечення безпеки потужніших підключених приладів буде на висоті. Всі прилади лінійки VRT мають на передній частині багатозадачний рідкокристалічний дисплей. Даний пристрій дозволяє користувачеві в режимі реального часу проводити моніторинг девайсу та всієї системи. Користувач зможе самостійно виконувати налаштування безперебійника для певних цілей.Сучасні джерела безперебійного живлення часто забезпечуються дисплеєм, тому Powercom йдуть у ногу з часом. Щоб підключити ДБЖ до персонального комп'ютера, користувач має використовувати порт USB або RS-232. Благо, корпус має у своєму розпорядженні необхідні для цього гнізда. Для монтажу карти формату SNMP, знову ж таки користувачеві буде необхідно розмістити деталь у необхідний для цього порт, який знаходиться в тильній частині джерела безперебійного живлення. Під час використання девайса потрібно враховувати той факт, що пристрій має на борту програмне забезпечення UPSMON Pro, яке встигло заслужити довіру величезної кількості користувачів. Завдяки програмі потенційний покупець зможе максимально досконало вивчити налаштування ДБЖ, підігнати їх під себе та зробити повністю систему вкрай результативною.

Звичайно, багато джерел безперебійного живлення останнім часом виробляються з функцією підключення додаткових акумуляторних батарей. Саме тому компанія Powercom у своєму новому «дітищі» вирішила також придбати цю технологію. Тому потенційний покупець матиме можливість зробити монтаж однієї чи відразу кількох сторонніх акумуляторів. Їхнє підключення відбувається за допомогою додаткового роз'єму, який розташовується із задньої сторони джерела безперебійного живлення.

Деякі нюанси у застосуванні оновлених моделей серії Vanguard

Аварійні ситуації не можна виключати, саме тому розробники оснастили джерело безперебійного живлення цієї лінійки технологією аварійного вимикання. Цей порт знаходиться позаду девайса. Він дозволяє повністю знеструмити девайс, перестаючи подавати напругу на з'єднані з ДБЖ прилади. Завдяки контактам, що розмикаються, дана технологія має місце бути. Під час аварійних ситуацій відбувається розмикання цих контактів, завдяки чому прилади, підключені до джерела безперебійного живлення, вимикаються автоматично миттєво. Це допомагає обходити звичайну процедуру вимкнення приладу за допомогою звичайного програмного забезпечення. Після цього користувач може самостійно в ручному режимі підключити живлення до ДБЖ.

Девайси ДБЖ Powercom лінійки VRT використовуються для безпеки серверних установок та інших важливих приладів.