Джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу Powercom SPR-1500A

Пристрої від компанії Powercom відрізняються тим, що вони мають величезну кількість ДБЖ, що входять до лінійок. Сьогодні тестування відбувається цікавий варіант — модель, яка здатна працювати в різних ситуаціях. Представляємо вашій увазі джерело безперебійного живлення середньої потужності SPR-1500A. Надзвичайно різнобічна модель, яка здатна забезпечувати безпеку підключених пристроїв. Відрізняється своєю лінійно-інтерактивною будовою. Безперебійник здатний подавати вихідну напругу, яка має правильну синусоїдальну форму. Дана технологія дозволяє зарахувати пристрій до приладів серії SMART.

Цей огляд нестиме суто інформаційний характер. Стаття розповідатиме про всі переваги моделі SRT-1500. Починаючи від монтажу приладу та приєднання до експлуатації в різних режимах, що супроводжуватиметься підтримкою необхідного програмного забезпечення. Тому потенційний покупець зможе вирішити для себе, чи варто купувати пристрій даної лінійки. Отже, почнемо.

ДБЖ SPR-1500A, фото

Опис SPR-1500A

Фахівці відзначають ДБЖ як украй універсальну модель серед багатьох інших конкурентів. Головним плюсом більшість вважає середню потужність. Звичайно, багато пристроїв Powercom мають більш високі показники цього значення. Але прилад SRT-1500 здатний працювати дуже тихо. Тому його можна встановлювати вдома. Завдяки вдосконаленій високотехнологічній системі вентиляції девайс працює максимально безшумно. Також завдяки тихій роботі розробники спромоглися зменшити габарити пристрою до мінімальних значень. Тому потенційний покупець може розглядати придбання прилад, щоб розташувати його в тихому місці. Звичайно, часто покупці, яким необхідний ДБЖ у заміському будинку чи квартирі розглядатимуть тихіші варіанти. Пристрій цієї серії точно зможе задовольнити цю потребу.Воно не займатиме багато місця, а його потужності вистачить для забезпечення постійним електричним струмом великої кількості підключених пристроїв.

Розробники постаралися поєднати невеликі габарити та високі показники потужності. Тому багато компаній готові купувати прилад для підключення до офісного приміщення. ДБЖ можна монтувати біля робочих місць без перешкод для працівників.

Корпус девайса оснащений вісьмома розетками формату євро. Вони дозволяють приєднати досить велике значення приладів, не вдаючись до розгалужувача. Також потрібно знати: пристрій має кілька цікавих технологій. Зокрема, функція автоматичного контролю вхідної напруги (AVR) дозволяє в режимі реального часу вирівнювати напруги на вході до оптимального положення. Даною технологією оснащуються нові прилади.

Холодний старт SPR-1500A

Холодний старт також стане приємним доповненням для покупця ДБЖ SRT-1500. Прилад здатний підключатися до персонального комп'ютера великою кількістю способів завдяки широкому спектру інтерфейсів. Функція Advanced Battery Management дозволяє в автоматичному режимі заощаджувати заряд роботи акумуляторів. Дана технологія дозволить збільшити автономну роботу самого девайсу та збільшити час служби батарей.

Звичайно, у будь-якого джерела безперебійного живлення є свої підводні камені. Пристрій SRT-1500 не має на борту функції заміни акумуляторів гарячим способом. На жаль, не можна підключити додаткові зовнішні акумуляторні батареї. Звичайно, багато потенційних покупців будуть засмучені цим фактом. Але він нівелюється досить демократичною вартістю по відношенню до інших пристроїв цього сегменту. Звичайно, якщо вам дуже важлива кількість ємності акумуляторів, пристрій SRT-1500 не для вас. Хоча за таку ціну та можливості варіант дуже соковитий.

Висновок щодо ДБЖ SPR-1500A

У результаті хочеться сказати такі слова. Враження від експлуатації джерела безперебійного живлення залишилися добрими. Це підтверджують тести, проведені під час роботи. Безперебійник працює відмінно, має невеликі габарити, потужності вистачає сповна. Звичайно, багато потенційних покупців засмучені відсутністю можливості самостійної заміни акумуляторів. Але якщо вам необхідне джерело безперебійного живлення за невелику суму, яке матиме високу потужність на борту – ласкаво просимо. Звичайно, лінійка Smart King Pro Plus має кілька інших варіацій пристроїв. Кожне з них має своє значення потужності. Тому користувач може сам підібрати оптимальний варіант. Загалом прилад нам сподобався. Ми можемо порадити його до розгляду.

За матеріалами: "Compress"